INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

Pedikiūras - lengvu žingsniu per pasaulį
Atnaujinta: 2019-04-25

 

Vasarą vis dažniau norisi išlįsti iš šiltų batų bei kojinių ir įsispirti į elegantiškas basutes ar pajūrio šlepetes, tačiau visą žiemą dregnuose nepatogiuose batuose lindėjusios kojos nėra tokios gražios, kad iškart būtų galima kiekvienam praeiviui demonstruoti savo nagučius, tad tenka imtis priemonių – pedikiūro.

Savo kojų grožiu bei sveikata rūpinosi dar egiptiečiai, kurie puikiai išmanė pedikiūro subtilybes. Žinoma, šiandien yra kur kas daugiau priemonių, kad būtų galima atlikti kokybišką pedikiūrą, tad tereikia trupučio laiko. Žinoma, vienas iš pedikiūro aspektų – estetiškai atrodančios pėdos, tačiau perikiūras taip pat padeda apsaugoti kojas nuo įvairiausių problemų: įaugusių nagų, nuospaudų ar net nagų grybelio.

Jei nagas neteisingai nukerpamas, vėliau jis gali pridaryti nemažai problemų įaugdamas į aplink nagą esančią odą. Tada jau bus per vėlu ir teks kreiptis į chirurgą, tačiau atliekant pedikiūrą teisingai nagas nukerpamas taip, kad vėliau neįaugtų į odą. Taigi bent pirmus porą kartų vertėtų kreiptis į profesionalą, kad jis parodytų, kaip teisingai reikia nusikirpti kojų nagus būtent jums. Juk kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Pedikiūro metu taip pat gali būti pašalintos nuospaudos, kurios susidarė avint nepatogiais batais, tačiau patiems prie nuospaudų geriau nesiliesti, o šį darbą palikti tiems, kurie turi daugiau žinių apie kojų priežiūrą. Pedikiūras taip pat gali būti pradžia suskirdusių kulnų gydymui. O higieninė kojų priežiūra apsaugos nuo kojų grybelio.

Žinoma, kadangi pėdos matomos rečiau nei rankos, ir tvarkyti jas susigriebiama tik artėjant vasarai, o iš tiesų žiema pridaro pėdoms daugiausiai žalos. Nuolatinė drėgmė, suprakaitavusios kojos ir nepatogi avalynė – didžiausi gražių pėdų priešai, taigi po žiemos pėdų oda bei nagai būna nualinti.

Pedikiūro metu dažnai atliekamas pėdų masažas, siūlomos gaivinančios jūros druskos ar žolelių ekstrakto vonelės, parafino vonelės. Taip ne tik suminkštinama oda, bet ir pagerinama pėdų kraujotaka. Tai – tikra atgaiva visą dieną batuose, o ypač aukštakulniuose, praleidžiančioms kojoms. Įvairiausių gaivinančių vonelių galima pasidaryti ir namie. Po vonelės išmirkusias kietą pėdų odą galima nušveisti kremu-šveitikliu ar pemzos akmeniu, o jei kiekvieną vakarą nepamiršite pasitepti pėdų kremu, jos bus lygesnės.

Vasarą taip pat nepamirškite pasivaikščioti basomis po rupesnį smėlį ar akmenuotą pakrantę – taip ne tik nušveisite negyvą odą nuo pėdų nenaudodami jokių dirbtinių šveitiklių, bet ir suaktyvinsite kraujotaką. Po tokio pasivaikščiojimo atgaivinkite kojas šaltame ežero ar jūros vandenyje ir pasijusite tarsi naujai gimę.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti