INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

Kaip atskirti paprastą apgamą nuo piktybinio?
Atnaujinta: 2020-03-06

Danute-MačiulienėAtsako  gydytoja Danutė Mačiulienė

Specializacija: dermatologija ir dermatovenerologija. 1967 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. Nuo 1986 metų suteiktas aukščiausios kategorijos gydytojo laipsnis. Savo žinias ir įgūdžius gilina dalyvaudama Europos ir Pasaulinėse gydytojų konferencijose.

 

 

Apgamai visi būna paprasti iki to laiko, kol nesupiktybėja ir negali numatyti, kada apgamas pasikeis ir ar pasikeis. Apgamus reikia saugoti nuo traumų (nudrėskimų, nuplėšimų), nuo saulės spindulių, vengti soliariumų. Apgamus reikėtų kartą per metus pasitikrinti pas gydytoją dermatologą, net jeigu ir nejaučiate nieko blogo. Kiekvienais metais gegužės mėnesį yra skelbiama „Melanomos diena" ir apgamus šios akcijos metu tikrina nemokamai. Sunerimti reikėtų ir skubiai kreiptis į gydytoją dermatologą reikėtų, jeigu apgamas pakeitė spalvą, pasidarė labai tamsus, tapo skausmingas, pradėjo šlapiuoti, kisti forma ir t.t. Jeigu apie apgamą atsirado rausva ar raudona juostelė arba jeigu apgamo nebuvo, o  atsirado tamsi juoda dėmelė iki tol nepakitusioje odoje, tuomet jau skubiai reikia kreiptis į gydytoją onkodermatologą.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti