INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

Citrininė detoksikacijos dieta
Atnaujinta: 2020-03-06

Mūsų kankinimaisi su papildomais kilogramais paaštrėja prieš šventes, tam tikras progas, o štai žvaigždėms apie būtiną numesti svorį dažniausiai pasako režisieriai. Tiesa, jų komentarai būna tiesūs: „Privalai numesti iki filmavimo 10 kilogramų (kai iki jo lieka vos keletą savaičių). Nesugebėsi – vaidmuo atiteks kitai.

Panašius žodžius teko savu kailiu patirti ir gražuolei dainininkei Beyonce prieš pat miuziklo „Svajonių merginos“ filmavimą. Per dvi savaitės solistė privalėjo numesti 10 kilogramų.

Garsiausi dietologai pasiūlė citrininę detoksikacijos dietą.

Išties ji itin lengva, nereikalaujanti ypatingų kulinarinių sugebėjimų ar brangių, sunkiai parduotuvėse randamų produktų.
Vienas didžiulis minusas – jos laikytis tikrai sunku, o kai kurie dietologai smerkia ir vadina šią dietą bausme organizmui.

Apie dietą atsiliepia Beyonce: „Aš gyvenau „ant“ vandens, klevų sirupo ir raudonojo ankštinio pipiro. Visi aplinkui valgė, o aš merdėjau“. Kaip kalbama, per 14 dienų ji numetė 10 kilogramų.

Mūsų karta valgo per daug apdoroto maisto, todėl virškinimo sistema priversta nuolat kovoti su nemaistingu maistu, o mes – su nereikalingu svoriu. Be to, aplinka užteršta, nuolat gyvename „smoge“, tad kiek besistengtum, vis tiek nuodiji savo organizmą.

Citrininės detoksikacijos dietos šalininkai pabrėžia, kad laikantis dietos rėžimo, dvi savaitės organizmas ilsisi ir pats savaime valosi.

Laikytis dietos bus tikrai sunku, dažnai norėsis ne užkąsti, bet persivalgyti, tačiau, jei nusprendėte išvalyti savo organizmą ir numesti nuo kelių iki keliolikos kilogramų – nepasiduokite nė menkiausiai pagundai. Tiesiog kai beprotiškai užsimanysite valgyti – išgerkite dar vieną citrinų gėrimo sklidiną stiklinę.

O štai ir dieta!

Citrininis gėrimas:
2 šaukštai šviežiai spaustų citrinos sulčių. Jokiu būdu ne iš sulčių pakelių ar koncentrato.
2 šaukštai klevų sirupo.
1/10 šaukšto malto raudonojo ankštinio pipiro. Daugiau mažiau pagal skonį.
Visus ingredientus sumaišote su 240ml šilto arba šalto vandens.

citrininė dietaklevo sirupo pipirine_dieta


Rekomenduojama per dieną išgerti 6-8 stiklines šio gėrimo. Geriausių rezultatų tikėkitės jau 7-10 dietos laikymosi dienomis. Dažniausiai tiek dienų ir pakanka, bet jei jaučiatės gerai ir norite dar šiek tiek sulysti – dietos laikykitės iki 14 dienų.

Įspėjimas: nesilaikykite dietos ilgiau nei 14 dienų. Stebėkite savijautą, jeigu jaučiate silpnumą – nedelsiant nutraukite dietą ir kreipkitės į gydytojus.

anonsas.lt

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti