Ką paprastai darote, kai ant veido pradeda dygti neprašyti spuogai? Priemonių ir paslaugų šia problemai spręsti rinkoje galima rasti daug, tačiau jau žinote, kad jų poveikis neilgalaikis, dažnai skausmingas ir, svarbiausia, spuogai vis vien dygsta palikdami po „terapinių įsikišimų" randelius ir dėmeles. Po procedūrų jūs visai nuliūstate ir sakote sau: „Beviltiškas reikalas... Bet jei mane tikrai myli, tai tegu myli tokią/tokį, kokia/koks esu..." Jei taip mąstote, tai turite pripažinti, kad kažkas turi mylėti ir jūsų spuogus, juos bučiuoti... Ar tau pačiam/pačiai tai būtų malonu? Ne?
Ką daryti? Pirmiausia, reikia nepanikuoti, nurimti ir patikėti, kad yra pasaulyje ir efektyvesnių priemonių, kurios ne tik sunaikins spuogus, bet ir pašalins juos sukeliančias priežastis.
Kodėl atsiranda spuogai?
Medikai atsakytų tiesiai šviesiai: tai infekcijos padarinys. Vaizdžiau kalbant, tai reiškia, kad organizme apsigyveno kolonijos mikro robotų (mikrobų) ar virusiukų, kurių dauginimosi rezultatas yra toksinai ir pūliai, „išlenda" per odą. Tie mikrobai veisiasi organuose, audiniuose ir ten daro tikrai juodą darbą.
Ko bijo tie mikro robotai ir virusiukai? Jie bijo šviesos ir deguonies, nuo kurio ir žūsta. Virusai džiaugsis, kad mūsų organizmui ypač trūksta deguonies dėl blogos ekologinės situacijos, vandens, oro, maisto užterštumo. Mūsų ląstelės kenčia deguonies badą. Jos silpsta ir todėl jas puola ir naikina virusai, mikrobai, parazitai.
Mūsų visai nejaudina tai, ko nematome. Valgome traškučius, geriame saldžius gėrimus ir taip maitiname ne savo ląsteles, o tuos gyvius. Deguonies stoka suteikia ypač puikias sąlygas daugintis neprašytiems svečiams. Tų nenaudėlių yra visur: nesveikose dantenose, ant neplautų rankų, ant mylimų keturkojų plaukų ir jų paliekamų „pėdsakų".
Kai sveikata sustreikuoja, jūs praryjate saują cheminių piliulių ir simptomai išnyksta. Jie išnyksta tik trumpam, o tie gyviai - ne. Jie vėl ima daugintis. Vėl cheminiai vaistai... ir taip seka tęsiasi be galo.
O štai ozonas išnaikintų virusus burnos ertmėje, ant odos ir po ja, skrandyje, žarnyne... Jūs supratote teisingai: reikia deguonies, kad išnyktų infekcija, o kartu ir jos padariniai - spuogai.
Kodėl mums nepakanka deguonies ir kur jo gauti?
Viskas aplink yra užteršta: oras, dirvos, vanduo. Ar todėl visi ir serga infekcinėmis ligomis? Atsakymas būtų teigiamas. Žinoma, dar reikėtų pridėti ir mūsų pačių sukeliamus veiksnius: persivalgymą ar badmiriavimą, stresą, fizinį išsekimą. Visa tai lemia, kad pamažu nusilpsta mūsų gelbėtoja - imuninė sistema - ir ji nebegali pašalinti toksinų, užpildžiusių dar jauną ir gražų kūną. Deguonies gali duoti O3 - ozonas, su kuriuo procedūros yra atliekamos „Medozono" klinikoje.
Šioje klinikoje specialistai pasirūpins susikaupusiais toksinais, pritaikydami naujus metodus ir naujas technologijas. Pasidomėkite ir sužinosite, kaip galima nedelsiant padėti savo kūnui.
Visi straipsniai
6 priežastys skubėti pas ginekologą
Jeigu jūs skundžiatės negalavimai lytinių organų srityje negalavimais - privalote apsilankyti pas ginekologą!
Afrodiziakai - aistringai nakčiai
Kokie maisto produktai turi lytinį portaukį ir aktyvumą skatinančių medžiagų?
Akių tinimas
Kaip išvengti akių tinimo, kodėl tinsta akys, kaip elgtis jei tinsta akys.
Alergija maistui
Alergijos rūšys, alergijos simptomai, kaip elgtis pajutus alergijos simptomus.
Alerginis rinitas
Alerginio rinito priežastys, šienligė, alergija žiedadulkėms, alerginio rinito- šienligės gydymas
Alkio jausmas
Kas yra alkio jausmas, kaip atsiranda alkio jausmas, kaip nepersivalgyti.
Amiotrofinė lateralinė sklerozė (ALS)
Kas yra amiotrofinė lateralinė sklerozė, jos simptomai ir gydymas
Antsvorio metimo taisyklės
Kaip kovoti su antsvorių, problemų anaalizavimas norint numesti antsvorį.
Ar aš esu alergiškas?
Alergijos priežastys, alergijos pasireiškimas ir simptomai, alergijos nustatymo būdai
Arbatos nuo peršalimų
Greitai paruošiamos arbatos, veiksmingos arbatos, kitų šalių gėrimai nuo peršalimo.
Pasirinkite kategoriją
-
Dantų ir dantenų ligos, odontologija: paslaugos, įranga, medžiagos
-
Ekologiški produktai
-
Grožio salonai, soliariumai; jų įranga
-
Holistinė terapija, sveika gyvensena, natūrali medicina, vaistažolės
-
Kosmetika ir parfumerija
-
Lieknėjimas, dietos
-
Ligos ir jų gydymas
-
Maisto papildai ir vitaminai
-
Medicinos centrai, sanatorijos, masažai
-
Optikos, akių klinikos
Liaudiškos priemonės nuo podagros
Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra
Mityba sergant cukriniu diabetu
Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.
KMI skaičiuoklė
Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos
Cukrinis diabetas
Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.
Podagros gydymas
Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?
Kaip išsirinkti žuvų taukus?
Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.
Kalorijų lentelė
Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.
Kasdieninė veido odos priežiūra
Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.
Kojų sąnarių skausmas
Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.
Kaip prižiūrėti veido odą
Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros