Žmogaus organizmo užterštumo toksinais problema yra viena svarbiausių šiuolaikinėje civilizacijoje. Standartiniai simptomai, rodantys, kad organizmas užterštas šlakais - tai galvos skausmas, nuovargis, vidurių užkietėjimas, nugaros skausmai, sąnarių tinimas, virškinimo problemos, „alergijos" simptomai, padidėjęs jautrumas chemikalams, sintetinėms medžiagoms, parfumerijos gaminiams.
Veiksniai, kurie lemia toksinių medžiagų patenkimą į organizmą:
1. Žmogaus gyvenimo būdas
2. Paveldimos ligos, vaikų ligos
3. Mikroorganizmų, iš išorės patenkančių į vidaus organus arba susidarančių pačiame organizme, poveikis
Skiriamos dvi organizmo užterštumo šlakais stadijos: audinių ir ląstelių stadijos
Sveikas organizmas fiziologiškai išskiria visų rūšių šlakus iš audinių, vykstant medžiagų apykaitai. Kai organizmas pradeda nebepajėgti išskirti šlakų, jie ima kauptis organizme. Atsakomoji organizmo reakcija į toksinų sankaupas - sustiprėjęs visų rūšių šlakų išskyrimas iš audinių. Tokiu atveju gali pakilti temperatūra, atsirasti sloga, kosulys, prakaitavimas, viduriavimas, pūliavimas, skausmai ir kt. Jei organizmas nesusidoroja, prasideda pirmoji stadija - didelio toksinų kiekio kaupimasis bei persiskirstymas, t.y. tukimas arba atvirkščiai - liesėjimas; tuomet naujose vietose susidaro sankaupos: lipomos, fibromos, polipai, adenomos, hemorojus ir pan. Šiose stadijose organizmas šiaip taip įveikia užterštumą - periodiškai išskiriami šlakai, kyla pūmėjimai.
Jei organizmas nesivalo, toksinų sankaupos pereina į kitas stadijas: toksinai prasiskverbia į ląstelių vidų ir jas ardo. Šiose stadijose suaktyvėja paveldimos ligos ir polinkis į jas. Žmogus junta subjektyvius simptomus, todėl nustatomos bendros diagnozės: vegetacinė kraujagyslių distonija, migrena, ankstyva menopauzė, medžiagų apykaitos sutrikimas, stuburo osteochondrozė, „lėtinio nuovargio" sindromas, metabolinis sindromas ir kt. Ilgainiui, atliekant tyrimus laboratorijoje gaunami teigiami rezultatai.
Kai kuriems žmonėms pakanka pakeisti dietą ir vengti medžiagų, sukeliančių neigiamą reakciją. Bet ar mes žinome savo toksinus?
Biorezonansinis testavimas
Tai galimybė gauti išsamią informaciją apie savo sveikatą ir organizmo užterštumą toksinais, nesilankant pas daugybę įvairių specialybių gydytojų. Pagrindinis metodo privalumas yra tai, kad juo galima užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į susirgimą prieš atsirandant pažeidimo židiniui. Šį tyrimą leista ir rekomenduojama taikyti visų amžiaus grupių žmonėms, net nėščioms moterims, jis neskleidžia radiacijos ir nesukelia šalutinio poveikio. Technologija padeda atrasti labiausiai pažeistas, užterštas ar jautrias organizmo vietas. Tyrimo metu gauti rezultatai gali nesutapti su medicininių tyrimų duomenimis. Įranga fiksuoja pradinę ligos stadiją, organo ar jo dalies polinkį į patologiją, funkcinius sutrikimus, kurių dažnai dar neranda tradicinės medicinos diagnostiniai metodai. Dėmesio: aparatas neparodo, koks organas išoperuotas, nenustato senų mechaninių pažeidimų, pvz., kaulų lūžių, neparodo, kokio dydžio ir formos akmenys kaupiasi organe, nors nurodo, kad jų yra.
Kaip vyksta diagnostika? Pacientui tereikia atsisėsti į kėdę, atsakyti į klausimus apie paskutinių 3-jų dienų savijautą, užsidėti ausines ir ramiai sėdėti, nekryžiuojant rankų bei kojų. Testavimo metu ausinėse girdimas labai silpnas traškesys. Per jas į organizmą siunčiami elektromagnetiniai signalai ir skenuojamas organizmas, o kompiuterio ekrane šešiais skirtingais ženkliukais vienas po kito ženklinami organai. Vėliau gydytojas tikslina organų, kuriuose rasta pakitimų, būklę, ligos pobūdį ir sunkumą, toksinus ir infekcijas. Visas tyrimas trunka apie 1 val. Visa procedūra neskausminga ir nekenksminga.
Pasirinkus vidinių organų ir sistemų biorezonansinį tyrimą, Jums bus atliekamos šios procedūros:
- tiksliai įvertinama skrandžio, kasos, kepenų, tulžies pūslės, žarnyno (plonojo ir storojo), tiesios žarnos, blužnies, skydliaukės, inkstų, lytinių organų, šlapimo pūslės, taip pat galvos ir kaklo kraujagyslių, smegenų arterijų, nervų sistemos, odos, plaukų, stuburo būklė; kraujo ląstelių užterštumą toksinais.
- surandami mikrobai, virusai, bakterijos, kirmėlės, stafilokokai, liamblijos, askoridės ir kt.;
- gydytojas įvertins tyrimo duomenis.
Kompiuterinis biorezonansinis organizmo tyrimas - naujausias diagnostikos metodas, kuris leidžia stebėti organizmo užterštumą, fiksuojant audinio ir net atskirų organizmo ląstelių bangų charakteristikas. Aparatas fiksuoja pokyčius, vykstančius organuose ir histologinėse organizmo struktūrose, todėl gaunama informacija ne tik apie patologines būsenas ir ligas, bet ir fiksuojami patys pirmieji ligos vystymosi tarpsniai. To neįmanoma padaryti jokiais kitais tyrimo metodais!
Visi straipsniai
6 priežastys skubėti pas ginekologą
Jeigu jūs skundžiatės negalavimai lytinių organų srityje negalavimais - privalote apsilankyti pas ginekologą!
Afrodiziakai - aistringai nakčiai
Kokie maisto produktai turi lytinį portaukį ir aktyvumą skatinančių medžiagų?
Akių tinimas
Kaip išvengti akių tinimo, kodėl tinsta akys, kaip elgtis jei tinsta akys.
Alergija maistui
Alergijos rūšys, alergijos simptomai, kaip elgtis pajutus alergijos simptomus.
Alerginis rinitas
Alerginio rinito priežastys, šienligė, alergija žiedadulkėms, alerginio rinito- šienligės gydymas
Alkio jausmas
Kas yra alkio jausmas, kaip atsiranda alkio jausmas, kaip nepersivalgyti.
Amiotrofinė lateralinė sklerozė (ALS)
Kas yra amiotrofinė lateralinė sklerozė, jos simptomai ir gydymas
Antsvorio metimo taisyklės
Kaip kovoti su antsvorių, problemų anaalizavimas norint numesti antsvorį.
Ar aš esu alergiškas?
Alergijos priežastys, alergijos pasireiškimas ir simptomai, alergijos nustatymo būdai
Arbatos nuo peršalimų
Greitai paruošiamos arbatos, veiksmingos arbatos, kitų šalių gėrimai nuo peršalimo.
Pasirinkite kategoriją
-
Dantų ir dantenų ligos, odontologija: paslaugos, įranga, medžiagos
-
Ekologiški produktai
-
Grožio salonai, soliariumai; jų įranga
-
Holistinė terapija, sveika gyvensena, natūrali medicina, vaistažolės
-
Kosmetika ir parfumerija
-
Lieknėjimas, dietos
-
Ligos ir jų gydymas
-
Maisto papildai ir vitaminai
-
Medicinos centrai, sanatorijos, masažai
-
Optikos, akių klinikos
Liaudiškos priemonės nuo podagros
Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra
Mityba sergant cukriniu diabetu
Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.
KMI skaičiuoklė
Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos
Cukrinis diabetas
Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.
Podagros gydymas
Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?
Kaip išsirinkti žuvų taukus?
Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.
Kalorijų lentelė
Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.
Kasdieninė veido odos priežiūra
Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.
Kojų sąnarių skausmas
Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.
Kaip prižiūrėti veido odą
Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros