Dar senovės Graikijoje Hipokratas siūlė hidroterapines procedūras. Senovės egiptiečiai bei romėnai naudojo jūros vandenį gydomiesiems bei gražinamiesiems tikslams ir net statydavo prie versmių gydomąsias šventyklas. Talasoterapija išvertus iš graikų kalbos reiškia "jūros gydymą". Tačiau patį žodį apibūdinti šioms gydomosioms procedūroms sugalvojo ne senovės graikai, romėnai ar egiptiečiai, o Daktaras de la Bonnardière 1967-aisiais metais.
Šiuolaikinė talasoterapija susideda iš daugelio natūralių gydymo būdų ir neapsiena be jūros vandens bei pajūrio klimato. Talasoterapija galima išgydyti tam tikras ligas, priklausomybes. Ji taip pat padeda atsikratyti streso, senatvinių skausmų, bei pagražinti kūną. Nors pagrindinė talasoterapijos priemonė – jūros vanduo, jos metu taip pat naudojami įvairūs jūros augalai, turintys antibakterinių, antibiotinių bei antivirusinių savybių, kūnui pagražinti, sąnarių skausmams numalšinti ir paskatinti kraujo apytaką naudojamas ir jūros purvas.
Masažai – taip pat talasoterapijos dalis, nes jie turi atpalaiduojamųjų galių ir teigiamai veikia odą. Masažai atliekami pasitelkiant įvairius aliejus ir įvarių šalių masažo būdus. Svarbiausia pasirinkti tinkantį masažą, kad jo poveikis atitiktų lūkesčius.
Gydymas talasoterapija – ne vienos dienos darbas, todėl siūloma mažiausiai keturioms dienoms apsistoti sveikatingumo centre ar viešbutyje, kur atliekamos talasoterapijos procedūros, kad būtų juntamas jų poveikis. Kadangi talasoterapijos procedūros gali turėti skirtingą poveikį skirtingos fizinės būklės žmonėms, prieš paskiriant tinkamą procedūrų ciklą, klientą kruopščiai apžiūri gydytojas. Tokiu būdu užtikrinama, kad talasoterapijos procedūros neturės neigiamų pasekmių ir duos klientui maksimalią naudą.
Talasoterapija Tunise turi senas tradicijas, o Tuniso klimatas teigiamai veikia besigydančiuosius. Šioje Afrikos šalyje yra įsikūręs ne vienas viešbutis bei sveikatingumo centras, siūlantis talasoterapijos procedūras, atliekamas profesionalų. Be to, pasirinkus talasoterapijos procedūras, lieka laiko ir apžiūrėti svečią egzotišką šalį, tad nauda dviguba.
Visi straipsniai
6 priežastys skubėti pas ginekologą
Jeigu jūs skundžiatės negalavimai lytinių organų srityje negalavimais - privalote apsilankyti pas ginekologą!
Afrodiziakai - aistringai nakčiai
Kokie maisto produktai turi lytinį portaukį ir aktyvumą skatinančių medžiagų?
Akių tinimas
Kaip išvengti akių tinimo, kodėl tinsta akys, kaip elgtis jei tinsta akys.
Alergija maistui
Alergijos rūšys, alergijos simptomai, kaip elgtis pajutus alergijos simptomus.
Alerginis rinitas
Alerginio rinito priežastys, šienligė, alergija žiedadulkėms, alerginio rinito- šienligės gydymas
Alkio jausmas
Kas yra alkio jausmas, kaip atsiranda alkio jausmas, kaip nepersivalgyti.
Amiotrofinė lateralinė sklerozė (ALS)
Kas yra amiotrofinė lateralinė sklerozė, jos simptomai ir gydymas
Antsvorio metimo taisyklės
Kaip kovoti su antsvorių, problemų anaalizavimas norint numesti antsvorį.
Ar aš esu alergiškas?
Alergijos priežastys, alergijos pasireiškimas ir simptomai, alergijos nustatymo būdai
Arbatos nuo peršalimų
Greitai paruošiamos arbatos, veiksmingos arbatos, kitų šalių gėrimai nuo peršalimo.
Pasirinkite kategoriją
-
Dantų ir dantenų ligos, odontologija: paslaugos, įranga, medžiagos
-
Ekologiški produktai
-
Grožio salonai, soliariumai; jų įranga
-
Holistinė terapija, sveika gyvensena, natūrali medicina, vaistažolės
-
Kosmetika ir parfumerija
-
Lieknėjimas, dietos
-
Ligos ir jų gydymas
-
Maisto papildai ir vitaminai
-
Medicinos centrai, sanatorijos, masažai
-
Optikos, akių klinikos
Liaudiškos priemonės nuo podagros
Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra
Mityba sergant cukriniu diabetu
Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.
KMI skaičiuoklė
Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos
Cukrinis diabetas
Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.
Podagros gydymas
Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?
Kaip išsirinkti žuvų taukus?
Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.
Kalorijų lentelė
Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.
Kasdieninė veido odos priežiūra
Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.
Kojų sąnarių skausmas
Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.
Kaip prižiūrėti veido odą
Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros