INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

NEOVITAL, UAB

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2120012

El. paštas

info@neovital.lt

Įmonės svetainės

http://www.neovital.lt

Darbo laikas

I-IV 09:00-17:00, V 09:00-16:00

2010 metais įkurta įmonė NEOVITAL siekia sukurti ir plėsti žmonių ratą, kurie domisi savo sveikatos išsaugojimu. Ne paslaptis, kad daugelis yra nusivylę šiuolaikinės medicinos būkle. Mums nepatinka kreiptis į gydytojus, dažnai delsiame atlikti tyrimus, abejones kelia paskirtas gydymas. Bet, ar turime pakankamai elementarių žinių tokiems sprendimams priimti? Tačiau, tarp gydytojų yra nemažai mąstančių, susidomėjusių ne tik oficialiais metodais ir tipiniais sprendimais, bet taip pat bandančių pažvelgti į žmogaus organizmą iš holistinės medicinos pusės - kaip į visumą, o ne atskirų organų ir sistemų sumą. Dažniausiai toks gydytojas mato ir supranta paciento organizmą plačiau ir giliau, nei daugelis šiuolaikinių brangiai kainuojančių diagnostikos įrangų. Nors jų vertės taip pat niekas neneigia. Taigi, norime, kad pas mus galėtų rinktis visi, kam ši tema yra įdomi. Integruojant kompleksinius metodus sveikatos klausimais naudojame mūsų partnerių biologiškai aktyvius produktus. Amerikiečių kompanijos „NEW SPIRIT NATURALS" natūrali produkcija vaikams ir suaugusiems gerai žinoma pasaulyje. Visi produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralių komponentų ir biologiškai aktyvių medžiagų. Jau 30 metų ši produkcija padeda palaikyti sveikatą, jaunystę ir grožį šimtam tūkstančių žmonių visame pasaulyje.

Visi produktai turi sertifikatus ir atitinka Lietuvos Respublikos higienos normas.

Siūlome platų produkcijos asortimentą žmogaus sveikatai - vitaminų-mineralų kompleksus, aminorūgštis, antioksidantus, fermentus, imunoreguliatorius, funkcinį maistą. Kompleksuose, komponentai pasižymi sinergetiniu poveikiu - taip sustiprindami vienas kito poveikį. Sportuojantiems, lankantiems fitness ir jogos centrus ypač aktualūs bus baltyminiai kokteiliai su išrūgų baltymais ir imuniniu kompleksu (angl. transfer factor), taip pat lazdelė gaminanti šarminį vandenį - hydrider.

Kaip mus rasti:

Straipsniai

  • Maisto derinimo principai

    Ar žinojote, kad po sočių pietų daug geriau jausimės suvalgę gabalėlį šokolado, nei vaisių?