INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

NEOVITAL, UAB

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2120012

El. paštas

info@neovital.lt

Įmonės svetainės

http://www.neovital.lt

Darbo laikas

I-IV 09:00-17:00, V 09:00-16:00

2010 metais įkurta įmonė NEOVITAL siekia sukurti ir plėsti žmonių ratą, kurie domisi savo sveikatos išsaugojimu. Ne paslaptis, kad daugelis yra nusivylę šiuolaikinės medicinos būkle. Mums nepatinka kreiptis į gydytojus, dažnai delsiame atlikti tyrimus, abejones kelia paskirtas gydymas. Bet, ar turime pakankamai elementarių žinių tokiems sprendimams priimti? Tačiau, tarp gydytojų yra nemažai mąstančių, susidomėjusių ne tik oficialiais metodais ir tipiniais sprendimais, bet taip pat bandančių pažvelgti į žmogaus organizmą iš holistinės medicinos pusės - kaip į visumą, o ne atskirų organų ir sistemų sumą. Dažniausiai toks gydytojas mato ir supranta paciento organizmą plačiau ir giliau, nei daugelis šiuolaikinių brangiai kainuojančių diagnostikos įrangų. Nors jų vertės taip pat niekas neneigia. Taigi, norime, kad pas mus galėtų rinktis visi, kam ši tema yra įdomi. Integruojant kompleksinius metodus sveikatos klausimais naudojame mūsų partnerių biologiškai aktyvius produktus. Amerikiečių kompanijos „NEW SPIRIT NATURALS" natūrali produkcija vaikams ir suaugusiems gerai žinoma pasaulyje. Visi produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralių komponentų ir biologiškai aktyvių medžiagų. Jau 30 metų ši produkcija padeda palaikyti sveikatą, jaunystę ir grožį šimtam tūkstančių žmonių visame pasaulyje.

Visi produktai turi sertifikatus ir atitinka Lietuvos Respublikos higienos normas.

Siūlome platų produkcijos asortimentą žmogaus sveikatai - vitaminų-mineralų kompleksus, aminorūgštis, antioksidantus, fermentus, imunoreguliatorius, funkcinį maistą. Kompleksuose, komponentai pasižymi sinergetiniu poveikiu - taip sustiprindami vienas kito poveikį. Sportuojantiems, lankantiems fitness ir jogos centrus ypač aktualūs bus baltyminiai kokteiliai su išrūgų baltymais ir imuniniu kompleksu (angl. transfer factor), taip pat lazdelė gaminanti šarminį vandenį - hydrider.

Kaip mus rasti:

Straipsniai

  • Maisto derinimo principai

    Ar žinojote, kad po sočių pietų daug geriau jausimės suvalgę gabalėlį šokolado, nei vaisių?

Liaudiškos priemonės nuo podagros

Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra

Mityba sergant cukriniu diabetu

Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.

KMI skaičiuoklė

Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos

Cukrinis diabetas

Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.

Podagros gydymas

Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?

Kaip išsirinkti žuvų taukus?

Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.

Kalorijų lentelė

Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.

Kasdieninė veido odos priežiūra

Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.

Kojų sąnarių skausmas

Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.

Kaip prižiūrėti veido odą

Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: