Prancūzų natūrali kosmetika kūnui, dekoratyvinis muilas, vonios kambario aksesuarai
Kokybiška deguoninė kosmetika "Faberlic". Puikus kainos kokybės santykis. Nuosavo verslo galimybė be didelių piniginių investicijų.
Sg klinikos elektroninė kosmetikos parduotuvė
Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės. Žolelių mišiniai, kosmetika grožiui ir sveikatai. Prekės internetu.

Odos priežiūra namuose
Atnaujinta: 2020-03-06
  • odos prieziura namų sąlygomis

 

odos_prieziura_namu_salygomisKiek atiduotumėte už minutę grožio salone? Iš pirmo žvilgsnio tai - labai drąsus klausimas. Tačiau pažvelkime giliau. Net ir atostogų metu retas kuris atsisako mobilaus telefono, o ką jau bekalbėti apie darbo dienas... O atsakymų gali būti įvairių – nuo paprasto žodelio „viską“ iki atodūsio – „norėčiau, bet...“ Kur lenkiu? Kviečiu grožio saloną susikurti namuose. Štai keletas paprastų patarimų, kaip odai sugrąžinti skaistumą, o rankas ir pėdas palepinti masažu.

Taigi, grožio salonas namie atveria duris.

VEIDO ODOS PROCEDŪROS


Jums reikės:
Veido šveitiklio
Kaukės
Maitinančio kremo


Ne paslaptis, kad graži oda – tai visų pirma švari oda. Ir jokia (net ir brangiausia) pasaulio kosmetika nepadės, jei jūsų oda negalės kvėpuoti pro suragėjusių ir negyvų ląstelių sluoksnį. Todėl pirmiausiai veidą reikia nuvalyti.
Kad veidą galėtume valyti su šveitikliu, turi būti nuvalytas makiažas. Makiažas dažniausiai valomas pieneliu bei toniku. Besirinkdamos šias priemones, atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Labai svarbu, kad priemonės maitintų odą, tačiau jos nesausintų, sudėtyje neturėtų alkoholio, specifinių kvapiųjų medžiagų, kurios gali sudirginti Jūsų odą.

Pirmiausia veido odą sudrėkiname. Naudojame odos šveitiklį. Produktą rinkitės tokį, kuris neturėtų kietų valomųjų dalelių, tokių kaip vyšnių kauliukai, kavos pupelės, cukraus kristalai ar kt. Tokios dalelės sudirgins ir nubraižys odą.
Valydamos veidą su šveitikliu, lengvai masažuokite odą sukamaisiais judesiais nuo veido vidurio link ausų. Kaktos sritį masažuokite nuo vidurio link smilkinių. Nepamirškite kaklo srities – tai viena sričių, kurios oda greitai suglemba ir... išduoda moters amžių.


veido_odos_prieziura_namuoseAtlikus lengvą veido masažą ir nuvalius šveitiklį, būtina išvalyti ir gilesnius odos sluoksnius. Šiam tikslui naudosime kaukę.

Rinkdamosi kaukę, dėmesį atkreipkite į jos sudėtį bei konsistenciją. Kuo kaukė skystesnė, tuo jos poveikis mažesnis. Ir labai svarbu, kiek natūralių komponentų yra kaukės sudėtyje. Žinoma, kuo jų daugiau, tuo geriau. Tačiau nepamirškite, kad  natūralūs komponentai turi užimti ne paskutinę, o pirmaujančią vietą sudėties sąraše. Būkite atidžios – net ir pačio geriausio komponento vos keli lašai produkte neturės laukiamo poveikio.


Ant veido kaukė pradedama tepti nuo kaklo srities, kylant į viršų. Po kaklo tepami žandikauliai, skruostai. Kryptis – nuo veido centro, nosies – link ausų. Svarbu – kaukės nereikia tepti ties akimis. Čia oda yra itin plona ir reikalingų medžiagų kiekį ji pasisavina pati.

Paskutinis kaukės tepimo etapas – kakta. Taip pat tepama nuo kaktos vidurio link smilkinių.


Kiek laiko kaukė bus veiksminga, rasite nuorodoje ant pakuotės. Kokybiškos ir tikrai veiksmingos  kaukės dažniausiai laikomos iki 10 min. Nepamirškite nusiplauti.


Po šios procedūros, veidą patepkite kremu. Jei šias procedūras atliksite vakare, rekomenduojama tepti maitinantį veido kremą. Taip oda bus maksimaliai palepinta. O juk žinote, kad geriausiai medžiagos pasisavinamos miego metu. Todėl grožio procedūras rekomenduoju atlikti būtent vakare, prieš einant miegoti.


Jei šias procedūras kartosite nors po pora kartų per mėnesį, turėsite išpuoselėtą odą. Įpratusios, procedūras atliksite greitai ir kokybiškai. Todėl mažos pastangos galės duoti didelių rezultatų.


Žinoma, labai svarbu pasirinkti kokybiškus produktus, kad odos nenuvargintumėte, nesudirgintumėte, o jaustumėtės taip pat puikiai, kaip ir atrodote.


ranku_odos_prieziura_namuoseRANKŲ PRIEŽIŪRA

Jums reikės:
Šveitiklio (tinka ir veido šveitiklis)
Skysto muilo


Rankos, tai antra sritis, kuri išduoda moters amžių. Todėl joms tikrai reikėtų skirti dėmesio.

Tačiau...

Namų ruošoje bei buityje mes pamirštame net elementarias odos apsaugos priemones, pvz. tokias kaip pirštinės. O ką jau kalbėti apie šveitiklių, skalbiamųjų miltelių ir indų ploviklių neigiamą poveikį rankų odai...


Kad rankų oda būtų švelni ir nepradėtų senti, prarasti savo spalvą, ji turi būti tinkamai pamaitinta.

Bet ar ne tiesa, kad maitinimui dažnai pasirenkame tuos kremus, kurie lieka ar netinka veido odai. Stenkimės rankų odos priežiūrai naudoti būtent rankų odai skirtus kremus.

Rankų odai prižiūrėti puikiai tinka kremai iš alavijo. Nes būtent šis augalas padeda esant mažiems odos įtrūkimams, ramina sudirgusią odą, ją drėkina.

Tačiau rankų oda taip pat reikalauja masažo bei valymo. Todėl nepamirškite po veido procedūrų palepinti ir rankas. Pirmiausia jas nuvalykite su šveitikliu, masažuodamos rankas nuo plaštakų link pirštų galiukų ir nagų.


Neskubėkite nuplauti šveitiklio, o uždėkite ant rankų nedidelį kiekį skysto muilo ir toliau masažuokite rankas. Procedūra atlikite 5 – 7 minutes. Tada muilą su šveitikliu nuplaukite vėsiu vandeniu. Po masažo naudokite rankų kremą. Puiku, jei sudėtyje jis turi ne tik alavijų, bet ir  vitamino E. Būtent šis vitaminas dalyvauja odos atsinaujinimo procese ir todėl yra labai reikalingas.


pedu_odos_prieziura_namuosePĖDŲ PRIEŽIŪRA

Jums reikės:
Vonelės su vandeniu
Šveitiklio (tinka ir veido šveitiklis)
Skysto muilo


Teko ne kartą girdėti, kad moterys, kojų vonelėms pasirenka priemones, kurios dar labai išsausina ir taip jau sausą pėdų odą. Tos priemonės – tai paprastas skystas muilas, jūros druska.

Pėdų oda reikalauja ne mažesnės priežiūros, nei visa kūno oda. Tačiau pėdas mes dažnai tiesiog pamirštame, nes joms nebelieka laiko...

Nepamirškite pėdų. Jose yra be galo daug jautrių taškų, kuriuos nuolat reikia masažuoti ir judinti.

Todėl ir pėdų procedūras rekomenduočiau pradėti nuo valymo. Palaikius kojas 10 minučių šiltame vandenyje, jas masažuokite su šveitikliu. Vėliau pridėkite ir skysto muilo – visai taip pat, kaip ir rankoms.

Po šveitimo, kojas nusausinkite, gausiai ištepkite kremu (geriausia – drėkinančio ir maitinančio kremų mišiniu) ir apvyniokite celofano plėvele. Taip kremas geriau įsigers ir pėdų oda bus geriau pamaitinta. Tik būkite atsargios vaikščiodamos po namus su plėvele ant kojų.

Plėvelę galite laikyti tol, kol kojų padai ims gerokai šilti. Tai trunka apie 10 – 15 min.


Kojų pėdoms stenkitės pasirinkti kremą, kuris sudėtyje neturi vandens. Vanduo dar labiau išsausina ir taip jau sausą pėdų odą. O mums juk reikia ją sudrėkinti.


Na štai – grožio ir lepinimosi  procedūros jau atliktos. Belieka ramiai užmigti...

Sveikatosstudija.lt  informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti