Optikos salonas. Didelis rėmelių pasirinkimas, nemokamas akinių parinkimas, akinių gamyba ir jų remontas, saulės akiniai, kontaktiniai lęšiai, įvairūs aksesuarai – akinių dėklai, servetėlės ir kt.
Optikos salonas

VILNIAUS OPTIKA, UAB

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-655-03331, +370-652-01112 ( Savanorių-53)

Darbo laikas

I-V: 9-17 val.

APIE ĮMONĘ

 

Vilniaus optika - tai seniausia optika Vilniuje su giliomis tradicijomis. Mūsų optika - kartų optika. Joje lankėsi mūsų seneliai, dabar tėvai, kurie jau atveda ir savo vaikus bei anūkus.

Pas mus rasite didelį akinių rėmelių pasirinkimą, saulės akinių, kontaktinių lęšių, įvairių aksesuarų - akinių dėklų, servetėlių, virvučių akiniams ir t.t. Gaminame korekcinius akinius, akinius nuo saulės su dioptrijomis. Remontuojame akinius.

Naujiena - parenkame progresinius lešius specialios kompiuterinės programos pagalba, kur galite tiesiogiai matyti, kaip jausitės ir matysite turėdami akinius su progresiniais lęšiais. Be to, šios programos dėka galime parodyti visų antirefleksinių dangų privalumus, pristatyti fotochrominius lęšius (tame tarpe ir skirtus vairuotojams).

Pas mus užsisakant akinius jų, parinkimas nemokamas.

Kviečiame apsilankyti mūsų optikoje. Čia tikrai visiems prieinamos kainos, sulauksite malonaus, profesionalaus aptarnavimo, atsakysime į visus jūsų dominančius klausimus.

Mus rasite adresu: J. Basanavičiaus g. 14, Vilnius (prie Lietuvos Rusų dramos teatro, kitoje gatvės pusėje).

Dirbame darbo dienomis 9-17 val.,

tel.nr. pasiteiravimui 8 655 03331,

el.p. optikavilniaus@gmail.com

Taip pat galite kreiptis į kitą mūsų optiką „Matymo centras" - Savanorių pr. 53, Vilnius (šalia Gerosios Vilties visuomeninio transporto stotelės).

Dirbame darbo dienomis 9 - 17 val.,

Tel.nr. pasiteiravimui 8 652 01112


Daugiau informacijos bei naujienas rasite mūsų tinklapyje facebook,e:

https://www.facebook.com/Vilniaus-optika-410216499146938/?fref=nf

Laukiame jūsų pas save nurodytais adresais.

 

Straipsniai

Temos straipsniai