Odontologijos paslaugos

A. TURSOS ODONTOLOGIJOS NAMAI, A. TURSOS IĮ

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-656-99994

El. paštas

info@adentis.lt

Įmonės svetainės

http://www.adentis.lt

Darbo laikas

I - V: 9 - 18 val.

Moderni odontologijos klinika „Arūno Tursos odontologijos namai" yra įsikūrusi netoli nuo Vilniaus miesto centro: Žemaitės g. 15. Čia yra teikiamos modernios, aukščiausios kokybės dantų gydymo, plombavimo, protezavimo, implantavimo, estetinio plombavimo, ortodontijos, dantų balinimo, profesionalios burnos higienos ir kitos paslaugos.

Mūsų odontologijos klinikoje pasijusite kaip namuose. Jūsų lauks malonus aptarnavimas, puikūs ir profesionalūs savo srities specialistai, turintys ilgą darbo patirtį ir gerai išmanantys savo darbą, geras kainos ir kokybės santykis. Gydytojai pasistengs, kad odontologinėje kėdėje nebūtumėte įsitempę, o jaustumėtės saugiai ir patogiai.

„Arūno Tursos odontologijos namuose" gydytojai dirba su kokybiškiausiomis sertifikuotomis medžiagomis, gydymui taiko pažangias ir šiuolaikines technologijas, modernią aparatūrą. Šiuolaikinė odontologija turi dideles galimybes - „Arūno Tursos odontologijos namai" taip pat jas turi!  

Arūnas Tursa

Ada Aleksandravičiūtė

Ernestas Balsiukas

Arūnas Tursa

Gydytojas odontologas

Gydytojo kvalifikacija ir patirtis

Ada Aleksandravičiūtė

Gydytoja odontologė

Gydytojos kvalifikacija ir patirtis

Ernestas Balsiukas

Gydytojas odontologas

Gydytojo kvalifikacija ir patirtis

Kviečiame Jus apsilankyti naujai įkurtuose odontologijos namuose, kuriuose didelę odontologijos praktiką turintys odontologai Jums padės įgyti ne tik sveiką, bet ir nuostabią, aplinkinius džiuginančią šypseną, nes kiekvieno mūsų, odontologijos namų gydytojo užduotis - drąsiai besišypsantis Pacientas. Derindami mokslo naujienas, Jūsų poreikius galime pasiekti puikių rezultatų. "Sveikata ir grožis gali eiti kartu"! - taip mano visi odontologijos namuose dirbantys specialistai.

Arūnas Tursa

Straipsniai

Prarastų dantų atkūrimas

Kas yra dantų implantai, kiek kainuoja implantai

Kraujuojančios dantenos

Patarimai, kaip valytis dantis, kad nekraujuotų dantenos, kaip tai sustabdyti, įvairios priežastys kodėl kraujuoja dantenos, patarimai ką reikia daryti norint neprarasti dantų.

Parodontozė - lėtinis periodontitas

Periodontito - parodontozės simptomai, profilaktika ir gydymas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: