Odontologijos paslaugos

PERIODONT, IĮ

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2312952, +370-5-2312953

Odontologijos klinika "Periodont" įsikūrusi senamiesčio širdyje - Universiteto gatvėje/Dominikonų g. Savo veiklą pradėjusi 1998 m, šiandien klinika gali didžiuotis ne tik ilgamete sukaupta patirtimi, bet ir tapusi viena iš didžiausių visų rūšių odontologijos paslaugas teikiančių privačių klinikų Lietuvoje.

Odontologijos klinikoje teikiamos, aukštos kokybės, atitinkančios Europos Sąjungos reikalavimus,  odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos.

Teikiamos visapusiškos odontologinės diagnostinės ir gydomosios paslaugos vaikams ir suaugusiems.

 

  • Terapinis gydymas: dantų ėduonies gydymas, dantų balinimas, kosmetinis plombavimas
  • Periodonto ir burnos gleivinės ligų gydymas.
  • Burnos ligų chirurginis gydymas: dantų rovimas, pūlynių atvėrimas ir kt.
  • Implantacija, sinusų kėlimas;
  • Protezavimas.
  • Ortodontinis gydymas.
  • Radiologinis ištyrimas.
  • Odontologinių susirgimų profilaktika.

Klinikoje dirba  10 gydytojų odontologų, gydytojai specialistai: gydytojas periodontologas, gydytojas ortodontas, gydytojas ortopedas, burnos chirurgas, veido žandikaulių chirurgas. burnos higienistas ir gydytojo odontologo padėjėjos.

Be pagrindinių odontologinių ligų - dantų ėduonies ir periodonto ligų gydymo - diagnozuojamas blogas burnos kvapas, osteoporozė, burnos gleivinės ligos, sąkandžio aukščio, dantų spalvos pokyčiai. Mums būdingas onkologinis budrumas!

 

Dėmesio!

Mūsų klinikoje nemokamai protezuojami pensijinio amžiaus žmonės, vaikai ir neįgalieji, kai išlaidos kompensuojamos iš Privalomojo sveikato draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką.

Dalinai kompensuojama iš Privalomojo sveikato draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų specialistų: gydytojo periodontologo, gydytojo ortodonto, burnos chirurgo konsultacijos  kai pacientas atvyksta su siuntimu (bendros praktikos gydytojo odontologo, šeimos gydytojo ar kitų specialistų). Vilniaus TLK už konsultacijas sumoka 37 litus, pacientas primoka tik tą dalį , kurią sudaro medžiagos, sunaudotos konsultacijos metu.

 

Išankstinė registracija telefonais: +370 52 312952, +370 52 312953

 

Straipsniai

Prarastų dantų atkūrimas

Kas yra dantų implantai, kiek kainuoja implantai

Kraujuojančios dantenos

Patarimai, kaip valytis dantis, kad nekraujuotų dantenos, kaip tai sustabdyti, įvairios priežastys kodėl kraujuoja dantenos, patarimai ką reikia daryti norint neprarasti dantų.

Parodontozė - lėtinis periodontitas

Periodontito - parodontozės simptomai, profilaktika ir gydymas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: