Odontologijos paslaugos

ANGITIA, UAB

Adresas

Rotušės a. 23

Miestas

Kaunas

Telefonai

+370-37-323265

Faksas

+370-37-323265

El. paštas

info@angitia.lt

Įmonės svetainės

http://www.angitia.lt/

Odontologijos klinika „Angitia" įsikūrusi Kauno miesto širdyje - Rotušės aikštėje. Čia savo paslaugas siūlo gydytojai, kurie padedami asistenčių dirba su naujausia įranga ir naudoja tarptautinių organizacijų sertifikuotas bei Lietuvoje aprobuotas medžiagas. Per ilgalaikę darbo patirtį sukaupta viskas, kas geriausia ir reikalingiausia. Klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas dantų šaknų kanalų gydymui, kuris kontroliuojamas specialia įranga - apekso lokatoriumi ir kompiuteriniu rentgenu, nes netinkamas ir nesavalaikis dantų kanalų gydymas yra viena dažniausių danties praradimo priežasčių. Jei dantis prarastas, atliekamas aukštos kokybės protezavimas,o kai nenorima dantų šlifuoti - implantacija . Naudojant unikalią Nobel Biocare metodiką All-on-4,pasidaro įmanomi "neįmanomi " pokyčiai per vieną dieną. Kiekvieno svajonė turėti ne tik sveikus, bet ir baltus dantis, pas mus gali tapti realybe.

Mūsų klinika yra ir tarptautinės kompanijos Lyoness, lojalumo partnerė, todėl mūsų pacientai gali naudotis šios kompanijos suteikiamomis galimybėmis, naudomis, bei nuolaidomis pas 300 parterių Lietuvoje ar 20000 kitų lojalumo parterių visame pasaulyje.

Straipsniai

Prarastų dantų atkūrimas

Kas yra dantų implantai, kiek kainuoja implantai

Kraujuojančios dantenos

Patarimai, kaip valytis dantis, kad nekraujuotų dantenos, kaip tai sustabdyti, įvairios priežastys kodėl kraujuoja dantenos, patarimai ką reikia daryti norint neprarasti dantų.

Parodontozė - lėtinis periodontitas

Periodontito - parodontozės simptomai, profilaktika ir gydymas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: