INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

Žvaigždžių dietos: Evos Longorios paslaptis
Atnaujinta: 2020-03-06
  • žvaigždžių dieta Eva longoria

Nusivylusi namų šeimininkė žino puikų būdą, kaip valgyti patinkantį maistą ir išlaikyti idealią figūrą. Nori sužinoti ir Tu? Skaityk, kokia sena paslaptimi Eva Longoria pasidalino savo internetiniame puslapyje.

Eva ne kartą žurnalistus stebino teigdama, jog negali atsispirti picoms ir mėsainiams, tačiau žino, kaip gautą kalorijų kiekį tiesiog ištirpinti.


Eva - meksikietė, kaip pati sako, skanus ir labai kaloringas maistas jai įprastas nuo vaikystės. Kad neperžengtų ribų, valgydama riebų maistą užkandinėse ir restoranuose, aktorė vis dažniau gamina namuose.
Itin dažnas patiekalas - mažai reibalų turinčios sriubos.
Tačiau, kaip prisipažino Tony Parkerio žmona, periodiškai dieta jai reikalinga tam, kad padailintų formas.

152 cm aktorė sveria 44 kg.
Kad nepriaugtų papildomų kilogramų, gražuolė atidžiai stebi savo mitybą: dažnai valgo Briuselio kopūstus ir špinatus. Jei reikia greitai numesti svorio, daržovės ir vaisiai sudaro 70 proc. raciono.

 

Žuvies dieta - tiesiog labai skanu ir paprasta!

Eva Longoria dievina žuvį ir jūros gėrybes, prieš keletą metų ji atrado savo dietą, kurios laikosi kaskart, kai kasdieniai rūbai ima veržti.
Kaip pati aktorė tvirtina, jai ypatingai sunku išsilaikyti režimo, kuomet reikia valgyti vien obuolius ar gerti kefyrą, todėl žuvis - tikras atradimas, metant svorį.
Be to, anot nusivylusios šeimininkės, ši dieta greitai duoda teigiamą ir taip laukiamą efektą.

žvaigždžių dieta Eva longoria

Kaip jos laikytis, ką valgyti? Tiesiog pasirinkite kuo liesesnę žuvį, ją gaminkite, naudodami kuo mažiau riebalų ir prieskonių su druska. Pagal galimybes, ruoškite žuvį ant garų, orkaitėje susuktą į foliją ir su prieskoninėmis žolelėmis. Garnyrui - daržovės.

Ir dar viena grožio paslaptis. Eva vakarais būtinai geria žuvų taukus, kai kada jais pakeisdama net vakarienę.
Pasako jos, tai natūrali priemonė stimuliuoti medžiagų apykaitą ir tuo pačiu gerinti plaukų, nagų ir odos būklę.

 

 

Sveikatosstudija.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

 

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti