INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

6 priežastys skubėti pas ginekologą
Atnaujinta: 2019-04-24

Dažnai moterys šiuos negalavimus, gyvenimo būdą ar aplinkybes tiesiog ignoruoja, o ginekologams tai pirmieji rimtų ligų ar pavojų simptomai. Jeigu patiriate, jaučiate kažką panašaus - nedelsdamos apsilankykite pas ginekologą.

1. Niežulys ir deginimas, neskaidrios arba tirštos išskyros iš genitalijų.

2. Menstruacijų ciklo pakitimai: užtrukimai, itin gausus arba itin negausus kraujavimas, pykinimas, galvos skausmas, alpimas.

3. Kontraceptinių priemonių pasirinkimas. Tik ginekologas patars, koks geriausias būdas ar priemonės apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, lytinių ligų.

4. Dažna lytinių partnerių kaita. Net 70% žmonių, kurie dažnai keičia lytinius partnerius, serga kuria nors lytiškai plintančia liga.

5. Problemos, susijusios su nėštumu. Tokių nevalia spręsti pačioms ar tartis su draugėmis, mamomis. Skambinkite ginekologui ir tarkitės dėl skubaus susitikimo.

6. Būtina pas ginekologą reguliarai lankytis bent du kartus per metus.

 

Laisvalaikio gido anonsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti