Optikos salonas. Didelis rėmelių pasirinkimas, nemokamas akinių parinkimas, akinių gamyba ir jų remontas, saulės akiniai, kontaktiniai lęšiai, įvairūs aksesuarai – akinių dėklai, servetėlės ir kt.
Optikos salonas

VILSPEKAS, UAB

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2311033

Faksas

+370-5-2311035

El. paštas

vilspekas@mail.lt

Įmonės svetainės

http://www.vilspekas.lt

Mūsų privataus kapitalo įmonė, pradėjusi savo veiklą daugiau nei prieš dešimt metų, užsiima didmenine prekyba optikos prekėmis, akiniais nuo saulės, aksesuarais.

Pagrindinis dėmesys yra skiriamas naujų, kokybiškų produktų paieškai. Prekių asortimentas pastoviai atnaujinamas ir praplečiamas. Daugiau nei 50 gamintojų iš Kinijos, Korėjos, Indijos, Lenkijos, Anglijos ir kitų šalių teikia šio metų savo produkciją mūsų didmeninei bazei. Bet kuri optika, parduotuvė gali surasti pas mus sau tinkamų prekių: siūlome virš 1000 modelių akinių rėmelių, virš 800 modelių akinių nuo saulės, visų rūšių lęšių, optikos prekių priežiūros ir remonto reikmenų, aksesuarų ir t.t.

Per ilgus veiklos metus UAB "Vilspekas" įgijo patikimo ir stabilaus partnerio reputaciją. Tai liudija platus bei nuolat augantis bendrovės klientų ir užsakovų ratas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos.

UAB "Vilspekas" vardas asocijuojasi su ypatingų dėmesių kiekvienam klientui. Esant reikalui prekės yra pristatomos tiesiai klientams, ne galioja jokios "minimalaus užsakomo kiekio" taisykles. Visi darbuotojai, kvalifikuoti savo srities specialistai, garantuoja operatyvinį, kultūringą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad ant Jūsų parduotuvių, optikų lentynų būtų visada naujos, madingos, kokybiškos prekes su kainomis prieinamomis Jūsų pirkėjams

Straipsniai

Kontaktiniai lęšiai

Kontaktinių lęšių rūšys, kontaktinių lęšių priežiūra, kontaktinių lęšių naudojimas.

Akių tinimas

Kaip išvengti akių tinimo, kodėl tinsta akys, kaip elgtis jei tinsta akys.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: