INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

TUMAE, kosmetologijos ir masažo centras, VšĮ

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-679-63468, +370-612-50344

Įmonės svetainės

http://www.tumae.lt

Darbo laikas

I-V 12:00 - 20:00

TuMae - kosmetologijos ir masažo centras

 

Paslaugos

 

Gydomasis masažas

 

Klasikinis gydomasis masažas - bendras viso kūno masažas. Dažniausiai viso kūno masažas suvokiamas kaip lengvų paviršinių judesių sistema, kuri leidžia pailsėti. Tai ne visai taip, nes jei masažas atliktas techniškai teisingai, pasirinktos tinkamos masažo technikos, poveikis būna gilus ir veiksmingas: pašalinama raumenų įtampa, sumažinamas sanarių ir stuburo skausmas, gerėja kraujo ir limfos cirkuliacija, šalinamas nuovargis, didėja darbingumas.

Atskirų kūno dalių masažas. Tik profesionaliai atliktas atskirų kūno dalių masažas užtikrins gerą rezultatą; pėdų arba plaštakų masažas - pėdose ir plaštakose yra daug svarbių taškų, kuriuos veikiant pagal tam tikrą schemą bei atlikimo sistemą yra stimuliuojami visi žmogaus receptoriai. Gerina kraujotaką. Veikia tonizuojančiai ,atpalaiduojančiai visą organizmo sistemą; rankų masažas; kojų masažas; liemens srities; pečių juosta,sprandas; galvos masažas puikiai nuima stresą, nuovargį, galvos skausmą, gerina galvos kraujotaką, skatina plaukų augimą, suteikia nepaprastą lengvumą ir atsipalaidavimą. Išvalo galvą nuo blogų minčių. Padeda lengviau išspręsti užsigulėjusias problemas.

Reabilitacinis masažas. Tai specifinės metodikos, kurios padeda atsigauti po įvairių ligų: kvėpavimo takų, virškinimo ir įvairių uždegiminių procesų.

Gydomasis Kiniškas masažas. Tai ne įprastas raumenų maigymas. Per lengvus specifinius rankų prisilietimus bus išjudinamas/sureguliuojamas energijos tekėjimas visame kūne|(meredianuose ir rezonatoriuose). Procedūra tukmė nuo 20min iki 40min priklausomai nuo parinkto masažo tipo. Terapijos tikslas per energetinį žmogaus kūną (kanalus ir rezonatorius- taškus) sureguliuoti IN ir JAN energijas, Kas pasireiškia gera nuotaika,sveikata ir žvalumu. Mikrosistemos masažas (stiprus). Mikrosistemos - tai atskiros kūno dalys (stuburas, pėdos, plaštakos, ausys, lūpos, akys, nosis), kuriose atsispindi visas žmogaus organizmas. Atitinkamai kompleksiškai veikiant šias mikrosistemas daroma teigiama įtaka visam organizmui.

Skausmų gydymas. SKAUSMŲ IR NEGALAVIMŲ GYDYMAS: sanarių, galvos, sprando, juosmens, radikulitiniai skausmai, bronchitas, peršalimas, galūnių tirpimas,šalimas, psichosomatinės ligos, imuniteto stiprinimas, apatija, depresija, ir t.t
TAIKOMOS INDIVIDUALIAI PARINKTOS GYDYMO SCHEMOS IR METODIKOS, DERINANT MASAŽĄ, APARATINĮ GYDYMĄ IR KITAS TERAPIJAS ESANČIAS CENTRE.

Kainos

 

Aparatinis gydymas

 

,,BEMER 3000" terapija. Bemer tai vokiečių užpatentuotas išradimas. Veikimo principas - elektromagnetinis impulsas, kurio poveikis padidintas 2000 kartų, lyginant su kitais elektromagnetiniais prietaisais. Moksliniai tyrimai patvirtina „BEMER 3000" unikalumą gydant lėtinius, ūmius susirgimus bei prevenciniam ligų gydymui, nes jis skatina organizmo savireguliacijos procesus. „BEMER 3000" įvertintas ir Lietuvos gydytojų, yra naudojamas keliose šalies klinikose. „TuMae" centre „BEMER 3000" terapija taikoma kūno modeliavimo procedūrose, nes ji reguliuoja medžiagų apykaitą - o tai svarbiausia sprendžiant antsvorio problemą.

Sono 30Ultragarso terapija „SONO 30". Tai beskausmė procedūra, skirta III - IV celiulito laipsniams gydyti. Kadangi ultragarso bangos pasiekia riebalines ląsteles pakankamai giliai ir skaido jas į smulkesnes daleles - dėl to tai žymiai efektyvesnis būdas pagerinti ypač probleminių vietų būklę. Po „SONO 30" terapijos taikomas limfodrenažinis masažas su eteriniais aliejais, „Bioderm" terapija arba termoįvyniojimas.

Bioderm„Bioderm". Tai yra nepakeičiamas atliekant kosmetologines procedūras. Jau po pirmo taikymo ženkliai pagerėja veido odos būklė, o atlikus gydymo kursą (15-20 procedūrų), oda tampa stangresnė, elastingesnė, sumažėja raukšlių gylis.

Termoįvyniojimas. Taikant termoįvyniojimus - pirma atliekamas viso kūno šveitimas tam, kad būtų pašalintas negyvų ląstelių sluoksnis, padidėtų odos pralaidumas, pagerėtų kraujo bei limfos cirkuliacija. Toliau daromas limfodrenažinis masažas su tam tikromis priemonėmis, po to - šiltas dušas. Ši procedūra garantuoja ne tik kūno korekciją, bet ir puikią savijautą, lyg būtume sugrįžę po atostogų.

Kainos

Kosmetologija

KosmetologijaSPA veido valymas
Skirtas veido odos būklei gerinti be jokių mechaninių įsikišimų, naudojant individualiai parinktas kosmetines priemones. Rezultatas jaučiamas jau po pirmos procedūros, bet labai „išvargintai" odai (saulės spinduliais, kondicionieriaus pūtimu ir t.t.) siūlome atlikti 4-6 procedūrų kursą.

„Šilko" procedūra
Ši procedūra yra nepakeičiama, kai veidas turi atrodyti tiesiog aksominis (pvz. dalyvaujant filmavime, fotosesijoje, svarbiame susitikime, pobūvyje ar vykstant į šalis su kitokiu klimatu ir t.t.). Labai tinka žiemos metu, kai oda tampa pažeidžiama ne tik kasdieniniais išoriniais faktoriais, bet ir dideliu temperatūros svyravimu.

Kainos

Straipsniai

Liaudiškos priemonės nuo podagros

Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra

Mityba sergant cukriniu diabetu

Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.

KMI skaičiuoklė

Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos

Cukrinis diabetas

Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.

Podagros gydymas

Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?

Kaip išsirinkti žuvų taukus?

Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.

Kalorijų lentelė

Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.

Kasdieninė veido odos priežiūra

Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.

Kojų sąnarių skausmas

Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.

Kaip prižiūrėti veido odą

Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: