INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

TRIXY, stiliaus studija, UAB SILUETO STUDIJA

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2335441

El. paštas

trixy@trixy.lt

Įmonės svetainės

http://www.trixy.lt

Sveikata ir grožis - tai geriausia dovana, kurią galite padovanoti patys sau!

Pasitikėkite profesionalais, nes Jūs sutverti grožiui. Mes suprantame, jog moterims grožis tai slaptasis jų ginklas, energijos šaltinis, joms džiugu atsiskleisti ir nuolat žavėti aplinkinius, o vyrams svarbu pabrėžti savo vyriškumą, individualaus, veržlaus stiliaus pagalba. Juk pačią niūriausią nuotaiką pakelia naujas stilingas kirpimas ar akimirksniu atsigavęs bei švytintis veidas. Malonios procedūros, nušluojančios laiko žymes, dailinančios kūno linijas tai dovana, kurią galite padovanoti sau. Jeigu apsilankysite grožio ir sveikatos centre - „Trixy".

Stiliaus studija „Trixy" - naujam Jūsų gyvenimui. Tai, ko gero, vienintelė vieta Vilniuje, kur galite ne tik pasidaryti naują šukuoseną, manikiūrą, makiažą ar pasinaudoti kosmetologo paslaugomis, bet ir išspręsti savo sveikatos problemas.

Jums nereikės varstyti daugybės durų, nes visa tai Jūs rasite čia. Mūsų profesionali komanda dirba tam, kad pateisintų Jūsų lūkesčius.

Paslaugos

Straipsniai