Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

SPORTAS IR SVEIKATA (UAB Ginatmeda)

Adresas

Kubliaus g. 1

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2160330, +370-650-77744

El. paštas

info@ginatmeda.lt

Įmonės svetainės

http://www.sportnutrition.lt

Tai pirmoji specializuota maisto papildų sportuojantiems elektroninė parduotuvė Lietuvoje, kurioje galima ne tik įsigyti plačiausią asortimentą maisto papildų ir kitų sporto prekių, bet ir surasti daug naudingos informacijos apie sportininkų mitybą ir apie maisto papildus.

Pagrindinis mūsų tikslas - pateikti gyventojams aukščiausios kokybės produktus, padėti jiems sportuojant ir siekiant aukštesnių rezultatų, bei padėti visiems, kurie propaguoja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Šiuo metu maisto papildai sportuojantiems prieinami tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tuo tarpu rajonuose gyventojams jie neprieinami. Tam, kad sportinė mityba būtų prieinama visiems, savo sveikata besirūpinantiems aktyviems žmonėms, taip pat siekiant pagerinti visų sportuojančių ir mėgstančių aktyvų gyvenimo būdą žmonių treniruočių efektyvumą ir fizinį pasirengimą, buvo sukurta šį internetinė parduotuvė.

Mes nesiūlome vieno gamintojo produktų, mes siūlome daugelio gamintojų produktus! Rinka dinamiška, kiekvienas gamintojas bando patraukti dėmesį naujovėmis, dažnai jos naudojamos daugiau reklaminiais tikslais. Šiuolaikiniam klientui trūksta objektyvios informacijos apie gaminį. Šioje situacijoje galime Jums padėti - suteikti objektyvią konsultaciją. Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje detaliai aprašomi visi maisto papildai bei kiti produktai, pateikiamos jų sudedamosios medžiagos, tikimės, kad tai padės jums geriau apsispręsti kurie maisto papildai ar kiti produktai jums yra tinkamiausi.

Mūsų parduotuvėje nuolat vykdomos akcijos, kurių metu maisto papildai ir kiti produktai kainuoja itin nedaug.

Straipsniai