INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

SIVANANDA JOGOS VEDANTOS CENTRAS

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-648-72864

El. paštas

vilnius@sivananda.net

Įmonės svetainės

http://www.sivananda.org/vilnius/

Mieli jogai, norime pakviesti jus į Sivananda jogos vedantos centrą Vilniuje. Tai pirmasis Sivananda jogos centras Rytų Europoje, kuris taps vartais į daugelį šalių Rytuose.

Swamis Sivananda buvo įsitikinęs, kad jogą gali praktikuoti visų tautybių žmonės, nepriklausomai nuo to, iš kokio visuomenės sluoksnio jie yra kilę ar kokios religijos pagrindu jie buvo auklėjami. Tai įkvėpė Swamį Vishnudevanandą šią jogišką žinią apie skirtingumų vienovę iš Indijos paskleisti po visą pasaulį.

Jogos nauda
Lankstesnis ir labiau atpalaiduotas kūnas, geresnis virškinimas, gilesnis miegas, daugiau gyvybingumo, geresnė koncentracija ir emocinė pusiausvyra. Praktikuodami penkis jogos principus galėsite semtis iš naujai atrastų fizinės, mentalinės ir. dvasinės energijos šaltinių ir šiuolaikinio gyvenimo sunkumus pasitikti su didesne dvasine pusiausvyra.


5 jogos principai

Mokykis jogos, padedamas penkių paprastų Swamio Vishnudevanandos suformuotų jogos principų – klasikinės jogos mokymų sintezės:

1. Tinkami pratimai (asanos) Pagerina sąnarių, raumenų, sausgyslių ir raiščių lankstumą. Asanos suaktyvina kraujo apytaką, masažuoja vidaus organus ir pagerina jų funkcijas. Lankstus ir stiprus stuburas gerina kraujo apytaką ir padeda kūnui išlikti jaunam ir stipriam.

2. Teisingas kvėpavimas (pranajama) Prijungia kūną prie jo baterijos, saulės rezginio, – milžiniško energijos šaltinio. Gilus ir sąmoningas kvėpavimas padidina mūsų kasdienės energijos atsargas, šitaip padėdamas sumažinti stresą ir palengvinti daugelį ligų, pavyzdžiui, depresiją.

3. Teisingas atsipalaidavimas (Savasana) Kai kūnas ir protas priversti patirti nuolatines perkrovas, jie nebegali tinkamai atlikti savo funkcijų. Kelerios minutės mentalinio ir dvasinio atsipalaidavimo nerimą ir įtampas veikia efektyviau, negu keletas valandų neramaus miego.

4. Tinkama mityba (vegetarinė)
Tai paprasto, natūralaus ir sveikatą skatinančio, lengvai suvirškinamo ir gerai įsisavinamo maisto vartojimas. Tokia mityba sudaryta iš pozityviausiai kūną ir protą veikiančių ir mažiausią neigiamą poveikį aplinkai ir kitoms gyvoms būtybėms turinčių maisto produktų.

5. Pozityvus mąstymas ir meditacija (vedanta ir dhjana) Tai raktai į proto ramybę. Išmokę valdyti protą, galime išnaikinti negatyvaus mąstymo įpročius ir patirti gilią vidinę ramybę.

Ko mes mokome
Jogos užsiėmimo metu atliekami įvairūs tempimo pratimai (asanos), kurie sistemingai atpalaiduoja kūne esančias įtampas. Tęsiant praktiką, vystomas kūno stiprumas, ištvermė ir lankstumas. Kvėpavimo pratimai (pranajama) didina plaučių tūrį. Atsipalaidavimo pratimai leidžia stipriau pajusti vidinę ramybę ir pasitenkinimą.

Swamis Sivananda (1887–1963)


Svamis ŠivanandaSwamio Sivanandos, didžio šiuolaikinės Indijos išminčiaus, dėka nemari jogos ir vedantos išmintis tapo žinoma visame pasaulyje. „Tarnauk, mylėk, duok, švarinkis, medituok, pažink Savastį“ – šiuose Swvamio priesakuose glūdi Sivananda jogos centrų dvasinė stiprybė. Po visą pasaulį pasklidusius dvasinius mokinius jie įkvėpė gyventi broliškoje meilės ir vienovės dvasioje. 1936 m. Swamis Sivananda įkūrė „Dieviškojo gyvenimo draugijos“ ašramą Rišikeše, Himalajuose.

Swamis Vishnudevananda (1927–1993)Swamis Vishnudevananda - garsus Hatha ir Radža jogos meistras, knygų „Išsami iliustruota jogos knyga", „Meditacija ir mantros" autorius. Viso Swamio Vishnudevanandos gyvenimo darbas buvo savo mokytojo, Swamio Sivanandos vardu skleisti jogą. 1957 m. jis įsteigė Sivananda jogos vedantos centrus ir įkūrė „Teisingos pasaulio tvarkos“ instituciją, skatinančią visuotinę taiką. Daugybe įvykdytų taikos misijų jis nešė žinią žmonėms, kaip svarbu įveikti vidinius ir išorinius apribojimus, sienas.

Straipsniai

Liaudiškos priemonės nuo podagros

Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra

Mityba sergant cukriniu diabetu

Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.

KMI skaičiuoklė

Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos

Cukrinis diabetas

Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.

Podagros gydymas

Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?

Kaip išsirinkti žuvų taukus?

Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.

Kalorijų lentelė

Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.

Kasdieninė veido odos priežiūra

Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.

Kojų sąnarių skausmas

Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.

Kaip prižiūrėti veido odą

Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: