Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Kosmetologijos ir masažo centras Vilniuje
Medicinos klinika, reabilitacijos centras, gydomoji ir estetinė kosmetologija Klaipėdoje ir Plungėje
Odos prieziūra lazeriu
Kosmetologė Rita Stasevičienė, kosmetologės paslaugos Vilniuje

SG KLINIKA

Adresas

Telšių g. 13

Miestas

Plungė

Telefonai

+370-448-55098, +370-615-34806

Faksas

+370-448-55098

El. paštas

info@sgklinika.lt

Įmonės svetainės

http://www.sgklinika.lt

Sg klinika jau 6 metus teikia medicininę pagalbą bei sveikatinimo ir estetines paslaugas Vakarų Lietuvos gyventojams. Per šiuos metus tapome  pripažinta modernia klinika, užtikrinančia visapusišką priežiūrą: sveikatos patikrinimą, ligų profilaktiką ir ankstyvą diagnostiką; gydytojų specialistų konsultacijas, pasinaudojant klinikos turima modernia  diagnostine įranga; reabilitaciją, sveikatinimo paslaugas bei grožio ir estetinės kosmetologijos naujoves.

Esame sudarę sutartis su ligonių kasomis, todėl jos sumoka pacientams dalį teikiamų paslaugų kainos. Taip pat bendradarbiaujame su gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis, tokiomis kaip Ergo-Lietuva, Compensa, If, SEB gyvybės draudimas, BTA draudimas, taigi apsidraudusiesiems sveikatą papildomu sveikatos draudimu  už gydymą bei reabilitaciją mūsų klinikoje sumoka draudimo bendrovės.

Per penkis  darbo metus Plungės  klinikoje konsultavosi, gydėsi ir reabilitavosi beveik kiekvienas  Plungės rajono gyventojas – kasmet suteikiame po 15-20 tūkst. specialistų  konsultacijų. Šiuo metu pacientai mūsų klinikoje gali rasti virš trisdešimties reikalingiausių  specialybių gydytojų  specialistų. Siekdami ne tik suteikti reikalingiausias paslaugas, bet ir  praplėsti teikiamų konsultacijų spektrą, kviečiame pas mus konsultuoti didžiųjų miestų siauros specializacijos gydytojus specialistus.

Klinika sudariusi sutartis dėl laboratorinių tyrimų atlikimo su kvalifikuotomis ir patikimomis laboratorinių tyrimų įmonėmis kaip Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorija, UAB „Patologijos centras“, UAB    „Antėja“. Todėl esame pajėgūs atlikti bendruosius, biocheminius, hormonų, vėžio, citopatologinius, alergijos ir kitus tyrimus tiksliai ir operatyviai. Tinkamo gydymo paskyrimui padės ir atliekami klinikinės fiziologijos (EKG, veloergometrijos, Holterio monitoriavimo), radiologiniai (rentgeno) bei ultragarsiniai  tyrimai.

Plungės klinikos gydytojų komanda siūlo sveikatos tikrinimo programas vyrams, moterims, vaikams, specializuotas pagal ligas, taip pat siūlo  profilaktinio sveikatos patikrinimo, reabilitacijos, sveikatingumo ir grožio programas. Profilaktinės programos skirtos intensyviai dirbantiems, tiems, kas sirgti sau neleidžia, o stiprina organizmą iš anksto.

Ypač daug klinikoje dirbama su odos ligomis, odos dariniais bei amžinėmis odos problemomis. Klinikoje dirba gydytojai dermatologai, kurie sudėtinga ir modernia įranga padės ištaisyti Jūsų odos trūkumus: padidėjusį plaukuotumą, išsiplėtusius kapiliarus, pristabdyti odos senėjimą. Klinikoje atliekami apgamų  tyrimai ankstyvai melanomų diagnostikai, chirurgai onkologai lazeriu šalina  odos darinius. Gydytoja kosmetologė konsultuoja dėl estetinių problemų, sustato individualų priežiūros planą, o klinikos kosmetologijos specialistės padeda išspręsti net sudėtingas estetines programas .

Klinikoje sudarytos visos salygos reabilitacijai po traumų ar operacijų, yra platus fizioterapijos priemonių, masažų pasirinkimas. Na, o mūsų SPA centras – mėgstamiausia ne tik Plungės moterų, bet ir visos šeimos poilsio ir sveikatinimo vieta.

Sg klinikos Klaipėdos skyrius veikia dar tik pirmus metus. Išlaikydami ir nepažeisdami savo svarbiausių principų -  suteikti patikimą, šiuolaikinę pagalbą žmogui, padėti jam pasijausti ne tik sveikesniam, bet ir gražesniam, linksmesniam, pasiekti, kad kartą apsilankęs jis pas mus norėtų grįžti  - tikimės įgyti klaipėdiečių pasitikėjimą ir pripažinimą.

Sveikata - svarbiausia vertybė žmogaus gyvenime. Tik tada, kai jos netenkame, suprantame, kad visa kita gyvenime ne taip svarbu. Mes padėsime Jums išsaugoti ar susigrąžinti sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą.

Nuoširdžiai Jūsų -

Klinikos vadovė  Vanda Bučienė

Kontaktai

 

Sg klinika Klaipėdoje

Šermukšnių g. 15, LT-91206 Klaipėda
Registratūra: tel. 8 615 45644
El. paštas: klaipeda@sgklinika.lt

 

Sg konsultacinė klinika Plungėje

 

Telšių g. 13, LT-90162 Plungė
Registratūra: tel. (448) 55220, mob.tel. 8 670 88550
El. paštas: registratura@sgklinika.lt
konsultacineklinika@sgklinika.lt

 

Sveikatos ir grožio klinika Plungėje

Telšių g. 13, LT-90162 Plungė
Registratūra: tel. (448) 55098, mob.tel. 8 615 34806
El. paštas: info@sgklinika.lt
Vadybininkė Jurgita Grikštaitė tel. 8 645 31292

 

 

 

Straipsniai

Amiotrofinė lateralinė sklerozė (ALS)

Kas yra amiotrofinė lateralinė sklerozė, jos simptomai ir gydymas

6 priežastys skubėti pas ginekologą

Jeigu jūs skundžiatės negalavimai lytinių organų srityje negalavimais - privalote apsilankyti pas ginekologą!

Žalingi įpročiai

Žalingų įpročių padariniai, žalingų įpročių žala žmogaus sveikatai, kas atsitinka išvaizdai jei yra vartojamas didelis kiekis alkoholio, rūkymo žala žmogaus išvaizdai bei organizmui, cukraus žala

Nuovargio priežastys

Nuovargio priežastys, nuovargio gydymas, kodėl atsiranda nuovargis

Plaučių uždegimas

Plaučių uždegimo gydymas

Išeminė širdies liga

Straipsnis skirtas Pasaulinei širdies dienai paminėti! Kaip keisti savo gyvenimo būdą, kad išliktumėme sveiki.

Plastinė chirurgija: grožio kultas ar būtinybė?

Veido ir kaklo odos patempimas, riebalų nusiurbimas, randų pašalinimas, krūtų didinimas, botulino toksino injekcija

Vyrų impotencija

Vyriška impotencija, impotencijos gydymas, naturalios priemonės vyriškos impotencijos gydimui

Odos senėjimas: priežastys ir pagalba

Kaip sumažinti raukšles ir kodėl jos atsiranda?

Gydomasis masažas

Gydomasis masažas, gydomojo masažo nauda sveikatai, tailando masažas, maorių masažas, masažas šiltais akmenimis, medaus masažas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: