INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

SAULĖJA SPA , UAB VIKSPANA

Miestas

Kaunas

Telefonai

+370-37-338847, +370-685-02902

El. paštas

saulejaspa@sauleja.lt

Įmonės svetainės

http://www.sauleja.lt

„Saulėja" - tai SPA centrų tinklas. Mūsų devizas - atsipalaidavęs kūnas, grožis ir sielos ramybė. Centre teikiamos grožio ir SPA procedūros atgaivina ir žadina  teigiamas emocijas, gerina savijautą ir padeda atstatyti jėgas.

„Saulėja SPA" - naujas didžiausias ir daugiausiai įvairių procedūrų teikiantis SPA centras Kauno regione, įsikūręs miesto centre, viešbutyje "Park Inn Kaunas".

Nuo Saulės priklauso visa Žemės gyvybė, todėl nuo seno žmonija teikė jai ypatingą reikšmę. Saulėja SPA" simbolis saulė - dangaus ir šviesos deivė, gėrio ir gyvybės dievybė, teikianti žmonėms šviesos, šilumos ir energijos spindulius. Sakoma, šviečiant saulei išauga gražūs žmonės ir retai pasirodo blogos dvasios. Todėl geri žmonės būdavo palyginami su Saule, kuri vienodai šviečia ir myli visus žmones. 

„Saulėja SPA" skirtas tiek Kauno miesto gyventojams, ieškantiems platesnio SPA ir grožio paslaugų asortimento, tiek Kauno miesto svečiams, verslo turistams, norintiems viešbučio paslaugas suderinti su SPA patyrimais. Mes išsiskiriame teikiamų SPA paslaugų įvairove, paslaugas prideriname pagal kiekvieno kliento poreikius, taip pat turime specialių procedūrų, skirtų vyrams, moterims ir poroms.

„Saulėja SPA" centre rasite platų paslaugų asortimentą, skirtą Jūsų grožio ir sveikatos puoselėjimui:

 • Masažai
 • Kūno puoselėjimo procedūros
 • Veido procedūros
 • Vandens vonios / Garų vonia
 • Pirtys ir hamamas
 • SPA programos / SPA ritualai
 • SPA programos dviems
 • Rankų ir kojų priežiūra
 • Kirpykla
 • SPA plaukų priežiūra ir ritualai
 • Soliariumų studija
 • Thalgo, Terrake kosmetika
 • SPA parduotuvė
 • Suvenyrų ir dovanų parduotuvė
 • Vaikų kambarys

Priimami SPA užsakymai grupėms. Čia gali mėgautis pirties, sūkurinės vonios malonumais, masažais, hamamo procedūromis vienu metu iki 15 žmonių. „Saulėja SPA" pirties zonoje kviečia organizuoti gimtadienio šventes, mergvakarius, įvairius vakarėlius ir kt. susitikimus.

Jūsų patogumui - persirengimo kambariai bei poilsio kambarys, kuriame papildomai po procedūrų galėsite pasimėgauti atgaiva ir ramybe, suteikti sau dar ilgesnių atsipalaidavimo jausmų. Pailsėję ir išlaisvinę sunkias mintis, atstatysite sveikatą, gerą nuotaiką ir grįšite į realybę su naujomis jėgomis.

Kviečiame pasinerti į malonumų jūrą ir patirti naujų teigiamų emocijų...

Laukiame Jūsų,
SAULĖJA - saulės ir grožio alėja

Straipsniai

Liaudiškos priemonės nuo podagros

Vaistažolės nuo podagros, mityba sergant podagra

Mityba sergant cukriniu diabetu

Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi sergant cukriniu diabetu arba kitaip vadinama cukralige. Ką turėtumėte žinoti apie mityba sergant cukriniu diabetu.

KMI skaičiuoklė

Kas yra KMI, KMI skaičiavimas, kokios galimos ligų rizikos

Cukrinis diabetas

Cukrinio diabeto simptomai, priežastys ir gydymas. Ką turėtumėte žinoti sergant cukriniu diabetu ir kaip mityba ir fizinis aktyvumas įtakoja 2 tipo cukrinį diabetą.

Podagros gydymas

Podagros simptomai ir gydymas. Kokius vaistus naudoti sergant podagra? Kokią mitybą rinktis sergant podagra? Kokias prevencines priemones taikyti sergant podagra?

Kaip išsirinkti žuvų taukus?

Apie tai, kaip išsirinkti kokybiškus žuvų taukus, kodėl kartais būtina juos vartoti - visi atsakymai į šiuos klausimus šiame straipsnyje.

Kalorijų lentelė

Kas yra Kalorijos? Mėsos, pieno, žuvies, daržovių, vaisių ir uogų, saldumynų kalorijų lentelės.

Kasdieninė veido odos priežiūra

Kaip reika prižiūrėti veido odą, kad ji būtų visados idealios būklės, į ką reikia atsižvelgti renkantis kosmetiką, bei kokie ritualai privalo būti kiekvieną dieną veido odos priežiūroje? Atsakymus į šiuos, ir į kitus klausimus apie veido odos priežiūrą, rasite šitame straipsnyje.

Kojų sąnarių skausmas

Kojų sąnarių skausmas – traumos ar ligos požymis. Dažniausiai žmonės kreipiasi pas gydytojus dėl skausmo kelių sąnariuose, rečiau dubens ir pėdos sąnariuose.

Kaip prižiūrėti veido odą

Kaip teisingai rūpintis veido oda, kokias priemones naudoti, kokios gali būti papildomos veido odos priežiūros

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: