Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės. Žolelių mišiniai, kosmetika grožiui ir sveikatai. Prekės internetu.

herba.lt, UAB HERBA HUMANA

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2754127

Faksas

+370-5-2754128

El. paštas

info@herba.lt

Įmonės svetainės

http://www.herba.lt/

UAB „Herba Humana" - jauna , veržli ir inovatyvi lietuviško kapitalo bendrovė, kuri daugiau nei 10 metų gamina kokybiškas vaistažolių arbatas ir parduoda jas Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Bendrovė įsteigta 1995 metais.

Vaizdingame Molėtų rajone, Videniškių miestelyje, turime gamyklą, kurioje pakuojame vaistažoles, vaistažolių mišinius ir vaisines bei juodąsias arbatas. Produkcija gaminama tik iš natūralių ir kokybiškų žaliavų. Šiuo metu asortimentą sudaro daugiau nei 70 rūšių įvairiausių arbatų. Jas eksportuojame ir į Latviją, Estiją.

Kurdami Fito arbatų seriją konsultavomes su žinoma žolininke J. Balvočiūte.

UAB „Herba Humana" dirba pagal ISO 9001 ir ISO 14001 kokybės sertifikatus, todėl užtikrina aukštą tiekiamų prekių ir paslaugų kokybę. Taip pat mes tiekiame žinomus maisto papildus ir rūpinamės jų rinkodara Lietuvoje.

Dėl ilgalaikio ir kruopštaus įdirbio įgijome žinomumą ir pasitikėjimą farmacijos rinkoje. Esame oficialūs atstovai Lietuvoje žinomų tarptautinių farmacinių bei kosmetikos kompanijų: Laboratoires Dermatologiques URIAGE, TePe Munhygienprodukter AB, Home Institute, PHARMADIET S.L.U., CALZIFICIO PINELLI S.R.L..

Straipsniai