Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Kosmetologijos ir masažo centras Vilniuje
Medicinos klinika, reabilitacijos centras, gydomoji ir estetinė kosmetologija Klaipėdoje ir Plungėje
Odos prieziūra lazeriu
Kosmetologė Rita Stasevičienė, kosmetologės paslaugos Vilniuje

ENDEMIK, UAB

Adresas

Kareivių g. 9

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-52-737800, +370-620-11557

El. paštas

info@endemik.lt

Įmonės svetainės

http://www.endemik.lt/

Darbo laikas

I-V 7:30-20:00 VI 9:00-14:00

ENDEMIK savo veiklą sveikatos priežiūros srityje pradėjo dar 1989 metais. Ją įsteigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto mokslinio tyrimo laboratorijos darbuotojai, kuriems vadovavo habilituotas medicinos daktaras, profesorius, Niujorko mokslų akademijos tikrasis narys Leontijus Motiejūnas. Minėtas laboratorijos kolektyvas vedamas savo vadovo pirmasis Lietuvoje atrado ir įvairiais aspektais ištyrė erkinį encefalitą, Laimo ligą, kitas gamtines židinines infekcijas, už ką buvo suteikta LR Nacionalinė mokslo premija, todėl pirminiame ENDEMIK veiklos etape erkių perduodamoms ligoms ir buvo skirtas ypatingas dėmesys.

Nemaža paslaugų dalis (sudėtingi medicininiai laboratoriniai-diagnostiniai tyrimai, didmeninė vakcinų prekyba, aukštos kvalifikacijos gydytojų specialistų konsultacijos) atliekama Vilniuje, filialams tarpininkaujant, o didžioji sveikatos priežiūros paslaugų dalis vietoje, filialų darbuotojų jėgomis.

Nors bendrovės teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų spektras buvo ir yra nuolat plečiamas, tradicinės erkių perduodamų ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugos prioritetinėmis yra iki šiol.

Didžiulis mokslinis įdirbis ir kvalifikuotas personalas lėmė tai, kad iki šiol šalyje tik ENDEMIK teikia gyventojams visas su erkėmis ir jų perduodamomis ligomis susijusias paslaugas, dėl ko bendrovė šnekamojoje medikų kalboje dažnai vadinama erkių perduodamų ligų centru.

Centrinė ENDEMIK būstinė įsikūrusi Vilniuje, Kareivių g. 9, specialiai suprojektuotose 220 kv.m. patalpose, o administracija įsikūrusi verslo centro, esančio Vilniuje, Kareivių g. 6 šeštame aukšte. Bendrovės filialai yra Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Šiuo metu bendrovėje ENDEMIK dirba apie 100 darbuotojų.

Straipsniai