Odontologijos paslaugos

BALTICDENTISTS, UAB

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2332350 , +370-656-45501, +370-698-45501

Įmonės svetainės

http://www.balticdentists.com

UAB „BALTICDENTISTS” – Odontologijos centras įkurtas 1996m. Vilniuje, Mindaugo gatvėje. yra viena iš moderniausių klinikų Lietuvoje. Klinika teikia vaikams ir suaugusiems tik aukštos kokybės dantų priežiūros, gydymo, implantavimo, protezavimo bei kitas paslaugas.

  • Dirba tik patyrę ir plačios specializacijos gydytojai.
  • Jus maloniai nustebins jauki aplinka ir draugiškas, jautrus aptarnavimas.
  • Išsami konsultacija padės pasirinkti tik Jums tinkamą dantų priežiūros ir gydymo planą.
  • Kasmet įdiegiama nauja technika, medžiagos ir gydymo metodika pagerina aptarnavimo, profilaktikos ir gydymo sąlygas.
  • Aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, dantų technikai išspręs visas Jūsų odontologines problemas. Pagamins protezus naujausiomis technologijomis iš aukščiausios kokybės medžiagų.
  • Protezų gamyba vietoje sutrumpina protezų pagaminimo laiką ir padeda išgauti geresnę estetiką.
  • Lankstus ir Jums patogus iki vėlaus vakaro darbo laikas suteikia galimybę nepraleisti Jūsų darbo laiko valandų ar svarbaus susitikimo.
  • Dantų technikų laboratorija aprūpinta naujausia žymių Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, JAV ir kitų žinomų firmų įranga bei medžiagomis.

Mūsų tikslas – sukurti tik Jums tinkamą dantų priežiūros ir gydymo planą, atsižvelgiant į Jūsų individualias savybes ir galimybes. Graži šypsena ir sveiki dantys – pasiekiamas tikslas!

Jums garantuojame gydymo sėkmę, gražią šypseną ir gyvenimo džiaugsmą!

Paslaugos

Jeigu jūs siekiate tobulumo - būtinai pasinaudokite dantų balinimo paslauga. Jeigų Jūsų tikslas - blizgėsys ir originalumas - pasirinkite dantų papuošalus.

Mes siūlome įvairias protezavimo paslaugas: nuo įprasto protezavimo iki dantų implantacijos. Taikome efektyvų šiuolaikišką ortodontinį gydymą.

Bet kuriuo atveju mes pasirūpinsime Jūsų dantų profilaktika ir higiena, terapinis gydymas ir apsauga nuo infekcijos padės išvengti stomatologinių problemų ir vaikams, ir suaugusiems.

Individualiai Jums siūlome šias paslaugas:

 

Laukiame Jūsų!


Straipsniai

Prarastų dantų atkūrimas

Kas yra dantų implantai, kiek kainuoja implantai

Kraujuojančios dantenos

Patarimai, kaip valytis dantis, kad nekraujuotų dantenos, kaip tai sustabdyti, įvairios priežastys kodėl kraujuoja dantenos, patarimai ką reikia daryti norint neprarasti dantų.

Parodontozė - lėtinis periodontitas

Periodontito - parodontozės simptomai, profilaktika ir gydymas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: