Slenka plaukai – ką daryti?
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Lina_Grinytė-Jauniškienė
  • Rasa_Miliauskiene_Capture
  • Justas_Kruizas_Mosas__39_

Lina_Grinytė-JauniškienėSlenka plaukai - ką daryti? Ieškau greito ir efektyvaus būdo. (Skaitytoja)

Atsako GATINEAU grožio salono kirpėja-stilistė Kristina Gerulaitytė-Greičė. Lietuvos ir tarptautinių konkursų dalyvė.
Išsilavinimas aukštasis: šukuosenų, stiliaus ir įvaizdžio formavimo kvalifikacija. Darbo patirtis 10 metų. Kūrė ir kuria šukuosenas įvairiuose renginiuose, dizainerių drabužių kolekcijų pristatymuose, paruošia modelius fotosesijoms.
Profesinės kompetencijos: plaukų dažymas, kirpimas, plaukų tiesinimas, plaukų priauginimas, vestuvinės šukuosenos, plaukų gydymas, įvaizdžio kūrimas.

Konsultuoja visais plaukų priežiūros klausimais.

vvvv

 

Lina_Grinytė-JauniškienėJei norite greito plaukų slinkimą stabdančio poveikio, rekomenduočiau mezoterapijos procedūras. Jų metu į galvos odą įvedamos bioaktyvios medžiagos, kurios tiesiogiai veikia pagrindines plaukų slinkimo priežastis, stimuliuoja kraujo mikrocirkuliaciją ir skatina sveikesnių ir stipresnių plaukų augimą. Šias procedūras atlieka kosmetologė, turinti medicininį išsilavinimą. Procedūrų skaičius parenkamas individualiai, vidutiniškai apie 6- ias procedūras, vieną kartą per savaitę. Procedūros tinka tiek moterims, tiek vyrams. Procedūros kaina - 120 Lt. Trukmė - 30 min.

Justas_Kruizas_Mosas__39_Plaukų slinkimas dažnai susijęs su viso organizmo sveikatos būklės problemomis, priežasčių gali būti daug: dėl genetikos, dažnai patiriamo streso, prastos mitybos, ligų bei jų gydymo pasekmių, arba dėl hormonų pusiausvyros sutrikimo, pavyzdžiui, moterims žindymo ir menopauzės periodu. Taigi pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip gyvenate, ką valgote, gal produktuose trūksta geležies ar kitų mikroelementų, vitaminų ir pan. 

Plaukų slinkimo priežastimi gali būti ir netinkama plaukų priežiūra. Tarkime, jei plaukus nuolat šviesinate ar darote cheminius sušukavimus, turėtumėte dažniau juos palepinti kaukėmis ir plaukų struktūrą atkuriančiomis procedūromis. Tokiu atveju galėčiau rekomenduoti DIKSON kompanijos ampules „Polipant". Tai - biologinis galvos odos ir plaukų stimuliatorius, kuris stabdo plaukų slinkimą, suteikia plaukams drėgmės, apsaugo nuo lūžinėjimo. Veikliosios medžiagos: placentos proteinai, kviečių proteinai, čili pipirų ir dilgėlių ekstraktai, B vitaminų kompleksas. Ampulės įmasažuojamos į galvos odą ir nenuplaunamos.

Išskirtinio veiksmingumo produktų liniją nuo plaukų slinkimo sukūrė profesionalios kosmetikos kompanija REVLON. Tai daugiafunkcinis kompleksas „Intragen Cosmetic Trichology", kuris sustiprina plaukų gyvybingumą, padidina skaidulos tankį ir suteikia dvigubą atsparumą nuo slinkimo. Remiantis ISPE (Institute of Skin and product evaluation) Milane tyrimais, naudojant šią produktų liniją, 9 iš 10-ties savanorių plaukai tapo stipresni, tankesni ir sveikesni jau po 6 savaičių.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: