INBEAUTY.LT - išskirtinio dizaino grožio priemonių internetinė parduotuvė. Mūsų prioritetas - suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę jums!
Masažas, kineziterapija, gydomosios ir grožio procedūros
Infekcinių, onkologinių, genetinių ligų, nevaisingumo, alergijos, patogeninių mikroorganizmų tyrimai
Natūrali produkcija, biologiškai aktyvios medžiagos, imunoreguliatoriai

Kaip atsigauti po švenčių
Atnaujinta: 2020-03-06
  • Kaip atsigauti po švenčių

Pagaliau pasibaigus šventiniam maratonui atsidūstame, jog galėsime vėl grįžti į įprastas vėžias: nereikės verstis per galvą dėl dovanų, vakarėliui reikalingos suknelės, staigaus kilogramų metimo, odos elastingumo ir pan. Tačiau su paskutiniąja švenčių diena ateina ir nauja darbo, kada ir vėl reikia energijos, sveikatos ir, žinoma, puikios išvaizdos. Siūlome paprastą, tačiau efektyvų trijų valandų planą, po kurio jausitės kaip naujai gimusios!

PIRMOJI VALANDA

Organizmo terapija

Temperatūros pagalba. Turite du pasirinkimus – šaltąjį variantą ir karštąjį.
Šaltas oras – gerina vidinių organų funkcijas, todėl apsirenkite šiltai, tačiau taip, kad neprakaituotumėte ir keliaukite pavaikščioti į parką. Kai pajusite malonų šaltuko keliamą virpuliuką – laikas namo šiltos arbatos.

Karštas oras – atpalaiduoja organizmą, vidaus organai geriau aprūpinami krauju, bei iš organizmo pasišalina toksinai. Nueikite pusei valandos į pirtį, sauną ar bent jau pagulėkite karštoje vonioje.

Maistas. Po sotaus stalo, reikia ne tik numesti vieną kitą kilogramą, bet ir pagreitinti virškinimą. Todėl išgerkite natūralių, geriausiai namie spaustų sulčių ir pasistenkite bent vieną dieną maitintis tik greipfrutais. Juose esančios medžiagos ne tik tirpdo riebalų ląsteles, bet ir didelė gausa vitamino C stiprina Jūsų imunitetą.

ANTROJI VALANDA

Grožio terapija

Po švenčių ypač norisi pasirūpinti veideliu, kadangi šis geriausiai atspindi mūsų nuovargį. Prieš procesą reikėtų pasirūpinti ledo kubeliais, kuriuos darykite taip: vieno apelsino ir vieno mandarino žieveles nuplaukite ir užpylę 0.5l verdančio vandens, palikite parai stikliniame, uždarame inde. Nukoškite ir užšaldykite ledo formelėse.
Prieš masažuojant veidą, natūralios medžiagos skiautę panardinkite į karštą vandenį ir nugręžę nedelsiant užsidėkite ant veido. Laikykite tol, kol medžiagos skiautė atvės. Tada ledo kubeliu, neskubėdami ir nespausdami, masažuokite veido odą, kol šis ištirps. Vieno seanso metu sunaudokite ne daugiau nei du kubelius. Veidą nusausinkite ir patepkite maitinančiu kremu.
Citrusinis ledo kubelis odą gaivina, jaunina, stangrina ir maitina.

Kaip atsigauti po švenčių


Spanguolių kaukė plaukams. Po šios maitinančios kaukės jūsų plaukai spindės kaip moterų, reklamuojančių šampūnus.
Viskas ko reikia: 3 šaukštai spanguolių, 1 šaukštas alyvuogių aliejaus ir 7-10 petražolių šakelių.Spanguoles nuplaukite, sumalkite ir išspauskite sultis (šaldytos ar šviežios spanguolės – nesvarbu), petražolių šakeles nuplaukite ir sutrynusios išspauskite sultis. Spanguolių ir petražolių sultis sumaišykite su alyvuogių aliejumi. Gautą tyrę įtrinkite į plaukų šaknis, galvą apvyniokite polietileno plėvele ir palikite 20min. Po nustatyto laiko plaukus išplaukite šampūnu.

TREČIOJI VALANDA

Minčių terapija

Ne naujiena, kad po intensyvių šventinių dienų net ir linksmiausius žmones apninka depresija ar bent jau prasta nuotaika. Nemanykite, kad jūs tokie vieninteliai, paklauskite aplinkinių, beveik visi ilgisi švenčių ir jaučiasi nelaimingi. „Gydytis“ galite labai įvairiai, kiekvienam savi metodai, tačiau keletas jų tinka kiekvienam:
1. Vandens galia – vonia ar pirtis, ar tiesiog vandens srovė atpalaiduoja ir turi nepaaiškinamų galių. Apsilankykite pirtyje ar pagulėkite karštoje bei pilnoje putų vonioje. Jei neturite laiko, pakiškite riešus po tekančio vėsaus vandens srove – netrukus pajusite kaip grįžta išvaistytos jėgos ir geresnė nuotaika.

2. Muzikos galia – keliolika linksmų dainų ir šokiai "išgydys" net niūriausią depresiją. Neklausykite lėtų dainų, geriausiai tiktų „uždegančios“ latina dainos. Išmokite bent vieną salsos, sambos žingsnelį ir linksminkitės, kol pajusite, kad nuo veido šypsena nebedingsta.

3. Knygos galia – protingos mintys verčia susimąstyti, paskęsti kitų istorijose, todėl bent kažkuriam laikui užmirštate save. Susivyniokite į šiltą antklodę ir, gurkšnodamos karštą šokoladą, skaitykite kol užmigsite.

4. Kvapų galia – kvapai ramina, sužadina prisiminimus, atgaivina sielą.


Tai tik keletas būdų, kad dienos po švenčių būtų ne prastesnės už linksmybes!


Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti